2733
2734
عنوان

خواستگاری دارم که مشکل جسمی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2278 بازدید | 112 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه اینقدری هست که بعدا مشکلش برات پر رنگ نیس انتخابش کن و اینم در نظر بگیر سلامتی همه ما می تونه م ...

دقیقا منم به همین فکر میکنم که بنده خدا از اول که اینطوری نبوده بعداً اینطوری شده شاید اصلا من یه فرد سالم ازدواج کنم چه معلوم بعداً بلای بدتر از این سرش نیاد. اگه حرف مردم نبود من خیلی مشکلی نداشتم اما میدونم فامیلامون مسخره میکنن 

2731
این بستگی به شما داره  ببین خجالت نمی کشی که معرفیش کنی به بقیه  جاهای مختلف باهاش بری&n ...

تو ظاهرش که هیچ مشکلی نیست راه رفتنشم خیلی تو چشم نمیزنه اما واقعیتش نمیتونم به کسی معرفی کنم میترسم اذیتش کنم اونم آدمه دلش میشکنه باید کسی که قبولش میکنه ضعفشو به روش نیاره 

نه کند حرف میزنه مثل بچه ای که تازه زبون باز کرده 

کسی بهتر از ایشونو در نظر داری؟

اگر فکر میکنی به مشکل میخوری یا دوسش نداری و یکی دیگه رو در نظر داری که بیخیالش بشو چون اگر اطرافیان هم مشکل نداشته باشن خودت بعدا واست تو مخ میشه

به نظرم سخت نگیر، مهم اینه همو دوست داشته باشین.

نمیشه فقط با عشق بدون منطق ازدواج کرد تو زندگی ۹۰ درصد منطق در کاره 

نی نی یار حذف تاپیک2 ⬅️ niniyar_1 🟧 نی نی یار شب ⬅️ niniyar_2 🟥 نی نی یار 3 ⬅️ niniyar_3 🟪 نی نی یار پنج ⬅️ niniyar_5 .🌸 نی نی یار یک با تگ جایی نمیاد فقط حذف تاپیک خصوصی هست . ❤️این کاربری دست دو نفره لطفاً سوال نفرمایید ❤️
تو ظاهرش که هیچ مشکلی نیست راه رفتنشم خیلی تو چشم نمیزنه اما واقعیتش نمیتونم به کسی معرفی کنم میترسم ...

عزیزم شما وقتی با کسی ازدواج می کنی باید بتونی علنی به همه بگی این شوهر من با تمام نقص ها 

وقتی خجالت میکشی خب بهتر نه خودت رو اذیت کنی نه اون رو 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
من نظرم تقریباً منفیه ولی نمیدونیم چی بگیم بهشون. از حرف مردم میترسم حس میکنم میگن چون طلاق گرفته با ...

یعنی علت منفی بودن نظرت اینه که از حرف مردم می‌ترسی که بگن چون یه بار جدا شده با آدم مشکل‌دار ازدواج کرده؟

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
نه بابا کار میکنه خودش ‌.مغازه فرش فروشی داره خودش تنهایی اداره میکنه 

پس ارتباط اجتماعی داره و مستقل این یک ویژگی مثبت 

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
دقیقا منم به همین فکر میکنم که بنده خدا از اول که اینطوری نبوده بعداً اینطوری شده شاید اصلا من یه فر ...

اگه مشکلشون تو ذهن خودتون بزرگ نیست و میتونید باهاش کنار بیاید قبول کنید

به هر حال هیچکس کامل نیست

بنظر من اگه پولداره قبول کن  مال ما الان سالمه مثثلا چه گوهی به سرمون زدن غیر از قرض و وام و ب ...

بخاطر حرف مردم نمیتونم اما میدونم هر کس باهاش ازدواج کنه خوشبخت میشه خیلیم پسر خوبیه مومن خدا شناس ظاهرشم خوبه انصافا قد بلند و چهار شونه اس 

یعنی علت منفی بودن نظرت اینه که از حرف مردم می‌ترسی که بگن چون یه بار جدا شده با آدم مشکل‌دار ازدواج ...

آره اصلی ترین مشکلم اینه. باهاش حرف زدم خیلی مشکل بزرگی نیست مثلا دیدی یکی لکنت داره اینم یواش حرف میزنه 

2706