2733
2734
عنوان

خواستگاری دارم که مشکل جسمی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 2282 بازدید | 112 پست
ببین بطور نرمال وقتی ادم میخواد ازدواج کنه یه عشق و احساسی پیدا میکنه  که خیلی مهمه وقتی اون ا ...

درسته خیلی عذاب وجدان دارم البته خیلیا هم منو بخاطر اینکه طلاق گرفتم رد کردن و یه حرفایی بهم زدن که تا مدت ها حالم گرفته شده و از زندگی ناامید شدم 

اون احساس که میگی من به خیلیا نمیتونم داشته باشم حالا این مورد نسبتا بهتر بود از نظر ظاهر قد بلند بود لباس پوشیدنش باب میلم بود . هر کس یه مشکلی داره یکیو هم بخاطر شغلش نمیتونم قبول کنم مثلا که مردم چی میگن یکیو بخاطر ظاهر و چیزای دیگه 

مگه چقده وزنش بنده خدا

نمیدونم بالای ۱۱۰ فکر کنم

نمیتونه جلوی خوردنشو بگیره

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درسته خیلی عذاب وجدان دارم البته خیلیا هم منو بخاطر اینکه طلاق گرفتم رد کردن و یه حرفایی بهم زدن که ...

اگه به احساست شک داری کمی زمان بخودت بده دلسوزی رو بزار کنار و مطلقا عذاب وجدان نداشته باش واقعا فکر کن دوستش داری؟اگه نبینیش ناراحت میشی؟غم از دست دادنش رو داری؟

ضمن اینکه یه جا گفتی کاش هیچوقت نمیدیدمش ..این نشون میده که فقط حس عذاب وجدان هست وگرنه مشتاق دیدارش بودی بیتابش بودی حتی میترسیدی از دستش بدی ولی ترجیحت این بود که هیچوقت نمیدیدیش

ببین از اشناهامون داشتیم که با مردی با معلولیت بالا ازدواج کرد بچه هم داره و خیلئیی هم ثروتمند الان سالهاس تو دبی زندگی انچنانی دارن اونم تقریبا گذشته زندگیش مثل شما بود ...هیچوقت چیزی نمیگفت تا یکبار دلش گرفت و پیش من و خواهرم درد و دل کرد گفت  فقط حس دلسوزی دارم عشق رو باهاش تجربه نکردم وقتی هست نمیخوام باشه وقتی نیست گریه میکنم و دلتنگشم ..خودمو با پولها و دخترم سرگرم میکنم به خواهر و برادرم کمک میکنم (همسرش خیلی کله گنده و پولدار بود )اما از درون شاد نیستم من بخودم و همسر مهربونم ظلم کردم 

میدونی نگاه و حس ادمها خیلی متفاوته و شما منو یاد این دوستم انداختید 

اره هستن کسایی که واقعا براشون مهم نیست و در واقع میشه گفت با اندک پول طرف خوش هم میگذرونن و راحتم هستند 

بستگی بخودت و احساست داره خودت رو با دیگران مقایسه نکن تو همین تاپیک ببین چند نفر گفتن اره چند نفر هم محکم گفتن هرگز خودت رو با حالات روحی خود مقایسه کن نه هیچکس تو خود سایت هم مشاورهای عالی داره برو پایین تو کلنیک سایت وارد شو و ناشناس درد ودل کن 

بدون کلام سابق !!!!!!کاربر قدیمی ۹۶/۳/۱۲ هستم..که ترکید..
اگه به احساست شک داری کمی زمان بخودت بده دلسوزی رو بزار کنار و مطلقا عذاب وجدان نداشته باش واقعا فکر ...

ممنونم از نظرت . باید بیشتر فکر کنم در موردش و خودم تصمیم بگیرم چون هر کس یه چیزی میگه. یه حس عذاب وجدان گرفتم ولی بیشتر که فکر میکنم میگم بعداً که ضعف شو به روش بیارم و ناراحتش کنم بدتره و امکان اینم ندارم بازم ببینمش چون اینطوری فکر میکنن نظرم مثبته و هیچ مشکلی ندارم با وضعیتش و میخوام اخلاقشو بسنجم چون که ظاهر و حرف زدنشو دیدم یه بار 

چه ویژگی هایی تو همسرت باعث شد قبولش کنی 

صداقتش.رفتار واخلاقش..البته اینم بهت بگم چون پدر شوهرم و عموم رفقای ۳۰ساله بودن عموم خانواده اش رو کامل می‌شناخت این شناخت هم بی تاثیر نبود تو جواب من..انشالله تصمیم درستی بگیری و موفق باشی  

تولد دخترم  هستی بزرگترین معجزه زندگیم بود،خدایا شکرت که منم بالاخره مامان شدم 😍
آره والا با یکیم ازدواج کنم که سالم باشه اما بی پول اون موقع هم میگن ببین چقدر بدبخت بوده با این ازد ...

ببین اگه قرار باشه بقیه زندگی اونو زهر مار کنن خیلی وقته کرده بودن چون قطعا از فامیل دور و اطراف شما هیچی از بقیه مردم هم حرف شنیده بیشتر نظر تو مهمه براش ک تو اونو کامل ببینی یا نه 

یعنی من خودمو جای اون آقا میزارم می بینم تا الان ک زندگی کردم قطعا خیلی ها بهم حرف زدن متلک انداختن اینقد قوی بودم ک برام حرفشون مهم نبوده 

الان حرف و متلک کیا خیلی اذیتم می‌کنه افراد نزدیکم مثل همسر ک اگه بخوای بشی 

اگه فکر می‌کنی خیلی مشکل بزرگیه برات و بعدا ب روش میاری اصلا باهاش ازدواج نکن 

حالا من ی چیزی بگم😂

ما یه استاد ریاضی داریم طفلکی قد بلند چهار شونه مرتب خوش استایل تیپش خیلی خوبه چهره خوب خیلی باسواد خیلی مودب 

ولی حیف پاهاش لنگ لنگ میزنخ و اتفاقا خیلی هم ب چشم میاد 

من قبلا داشتم با خودم فکر میکردم میگفتم اگه همچین آدمی با همچین خصوصیاتی بیاد خواستگاریم حتما بله رو میدم با اینکه اصلا نمیدونم وضعیت مالیش چطوره ولی خیلی با سواد و تحصیل کرده است خیلی ازش خوشم اومده 🥺🤣😭