2733
2734
عنوان

84 گیاه و بالا بردن ذخیره تخمدان

| مشاهده متن کامل بحث + 1118 بازدید | 20 پست
یعنی بده؟؟

بدیش که فکر نمیکنم ولی دیدم تو نی نی سایت خیلیا که پیاز درمانی کردن حتی تا ۲۰ روز هم عقب انداختن، 

دیروز رفتم عطاری گفت مدتی که اینو مصرف میکنی نباید ترشی و لبنیات مصرف کنی، گفت ۳ تاشو که خوردی برو سونو بده ببینم تخمدانهات تو چه وضعیتی ان، من یکم دیگه دارم سومی رو  تموم کنم، ولی فکر نکنم هیچی روی من تاُثیر بزاره😔

خدایا شکرت!!!    
بدیش که فکر نمیکنم ولی دیدم تو نی نی سایت خیلیا که پیاز درمانی کردن حتی تا ۲۰ روز هم عقب انداختن،&nb ...

خب عقب جلو افتادن پریودی نشونه خوبیه 

یعنی رحم داره آماده میشه ک بزودی حاملگی تو ماههای دیگه رخ بده 

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب عقب جلو افتادن پریودی نشونه خوبیه  یعنی رحم داره آماده میشه ک بزودی حاملگی تو ماههای دیگه ر ...

ممنون از انرژی مثبتت ولی جلو نمیوفته فقط عقب میوفته، منم چون تنبلی تخمدان هم دارم احتمالاً بخاطر اونم هست، اگه تنبلی تخمدتن نداشتم لااقل شاید یه دفعه تخمک داشتم میگرفت ولی این تنبلیه اگه هم تخمکی وجود داشته باشه بالغ نمیشه که بارداری صورت بگیره، امروز ۴۵ پریودیمه اما نه علائم پریود دارم نه بارداری

خدایا شکرت!!!    
2731
ممنون از انرژی مثبتت ولی جلو نمیوفته فقط عقب میوفته، منم چون تنبلی تخمدان هم دارم احتمالاً بخاطر اون ...

فرقی نمیکنه  کلا بی نظمی پریودی تو زمان اقدام نشونه آماده شدن رحم برای بارداریه   عقب و جلو نداره 

من دلم روشنه به مدد خدای مهربون مادر میشی بزودی😍😍😍

برای سلامتی نی نیم یه صلوات میفرستید؟دعا کنید این بچم  سالم بدنیا بیاد،اگر دلت گرفته اگر حاجتی داری بگو برای حاجترواییت صلوات بفرستم 😍 ولی یکی حرف قشنگی زد: بگو خدایا اصلاً اگه مانع ظهور منم منو بردار  ولی مهدی فاطمه(عج) رو بیار..  بعضی کاربرا تو این سایت فرشته اند ،فرشته هایی ک خدا اونا رو تو زمین خلقت کرده برای آرامش دل بقیه آدما از بس مهربون و دلسوز و صبورن ،خدایا خودت بهترین جایگاه دنیایی و آخرتی رو بهشون بده😍 چند تا سقط داشتم برا مادر شدنم دعا کنید روزی ک مادر بشم به نیت حاجتروایی تمام اعضای نی نی سایت روزه میگیرم😍😍 خدایا یعنی میشه به منم بچه سالم و صالح هدیه بدی😭😭😭
فرقی نمیکنه  کلا بی نظمی پریودی تو زمان اقدام نشونه آماده شدن رحم برای بارداریه   عقب و جل ...

ممنونم ‌پارسال خیلی امیدوار بودم و خوشحال که ذخیره دارم ولی الان ناامیدم

خدایا شکرت!!!