2733
2734

خواهرا لطفا از ته دل دعا کنین هر اتفاقی اگه به صلاحمه بیفته وگرنه نیفته و هیچکس نتونه باعث آزار من شه و حقمو بخوره

من خیلی سختی و عذاب کشیدم بسمه

دخترا شما خیلی زیباتر  توامند تر  و موفق تر از چیزی هستین که فکر میکنین   من بهتون افتخار میکنم  

توروخدا دعتام کن پلکم افتاده شده زودتر به حالت عادی خودش برگرده

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ممنون از مهربونیت عزیزم

حاجت روا بشی الهی به حق این شب عزیز💕میشه واسه منم دعاکنی همین امسال خدا منو لایق مادرشدن بدونه و باردار بشم و صاحب اولاد اهل صالح و سالم بشم؟

میشه دعاکنی عاقبتم ختم به شهادت در راه خدا و امام حسین بشه؟

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی قشنگم؟🥲❤️

عزیزم اگه میخوای هرچی خیرت برات پیش بیاد 

تنها راهش اینه همه چیزو بسپاری به خدا

نه اینکه خواسته و حاجتی نداشته باشی ها نه

فقط بخدا بگو خدایا من اینو میخوام اما اگه صلاح مصلحت توام در اینه وگرنه هرچی تو بخوای

من همیشه میگم خدایا تو بخواه، تو بخوای قشنگتره💕

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی قشنگم؟🥲❤️