2733
2734
عنوان

اون احمقایی میگن بچه اوردن هنر نیست

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 113 پست

خب چته دعوا نکن🤣🤣🤣🤣باشه هنرمندی عزیزم غصه نخور رو بچه تاثیر میزاره

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
مشکل گفتار و درک داره بااین لحنی ک گفتی بم برخورد من خیلی خیلی بم سخت گذشته ولی انگار هیچکار نکردم ...

ای بابا یجوری گفتی من فکر کردم از نظر جسمی مشکل داره ..خب تو سونو و ازمایش که گفتار ایناشو تشخیص نمیدن...بعد اینم مشکل بزرگ نیست یسری جاها من دیدم زده گفتار درمانی فکر کنم اونجا باید ببریش ان شاالله چیزی نیست درست میشه...من یادمه پسر خواهرمم اویل خیلی دیر حرف زد و گیر داشت ولی بعد درست شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل گفتار و درک داره بااین لحنی ک گفتی بم برخورد من خیلی خیلی بم سخت گذشته ولی انگار هیچکار نکردم ...

درسته منم ناراحت شدم از ادبیات ایشون 

انشالله خدا سلامتی بده عزیزم 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731

میدونم خسته ای 

ولی حقیقت اینه که بچه اوردن یه امر طبیعی هست که در حالت طبیعی باید پیش بیاد 

و منتی بر دیگران نیست که بگیم 

وقتی یه غم یا یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ دو ماه دیگه چی؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی این کره چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت و رنج بشر چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم.اسم کاربری من از یه تناقض فلسفی گرفته شده. اگر یه الاغ گرسنه و تشنه رو با فاصله برابر از آب و علوفه ببندن احتمالا انقده بین انتخاب یکی شون تعلل میکنه که از تشنگی و گرسنگی بمیره. آدمها هم خیلی با این موقعیت مواجه میشن و بین دو انتخاب انقده مردد میشن که هر دو فرصت رو از دست میدن

منظور اونا اینه که بچه آوردن افتخار نداره که همه سه تا سه تا میارن بااینکه وضع مالی خوبی ندارن

البته من فقط منظور اونارو گفتم خودم هم نظر نیستم

میشه برای برآورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستی؟در ضمن این حساب دست صد نفره دوستان 
معمولا افرادی با این طرز فکر های سمی خودشون خیلی به درستی فکرشون ایمان دارن و خوب ضرری ندارن بذار یه ...

متاسفانه افکار مثلا روشنفکرانشونو رواج میدن اگ فقط خودشون بودن ک خوب بود 

اونیکه چیزی داره کمتر ادعاشو میکنه

اینو معمولا ب کسایی میگن که تنها دستاوردشون تو زندگی همین بچه اوردنه اونم در واقع تلاش چندانی معمولا براش صورت نمیگیره(منهای کسایی که با کلی هزینه و درد باردار میشن)و مدام پز میدن به بقیه و الا که همه میدونن مادر چقدر سختی میکشه هم دوران بارداری هم پروسه ی زایمان و تازه بعد زایمان سختی ها و مسئولیت پذیری شروع میشه 

اسمش هنر نیست ...اسمش مادر شدن و از خودگذشتگی روی بدن و گرفتن موهبت مادر شدن از خداست...

وگرنه اونی که خدا بهش بچه نداده بی هنر نیست 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
عزیزم هنر نیست پس چیه؟تو جامعه کثیف بچه بتونی تربیت کنی چیه؟ اینکه الان من خودمو از همه جا محروم کر ...

جوش نزن فقط شیطانه که از ازدیاد نسل آدمیزاد بیزاره و شعارهایی مثل فرزند کمتر زندگی بهتر، یا سقط جنین آزاد رو درمیاره:)  و جوانان رو از هرچی ازدواج و فرزند آوریه بیزار میکنه

خانم هایی که میخوان سقط عمدی کنن، از من که خواهر کوچک شمام این حرفو بشنوید، نمیخوام اصلا اذیتتون کنم، خدا شرایطتونو بهتر میدونه، ولی قبل از سقط تو گوگل اینو سرچ کنید (سقط حنین تجربه گر خارجی) و ویدیو هارو ببینید، بعد تصمیم بگیرید. 
کی پس باید باردار بشم؟! درسته الان هم روحی هم جسمی داغون شدم...همش بخاطر سردردی که دارم و همش استفرا ...

خب اونجوری که آدم بیشتر اذیت میشه اسی ولی حرفت رو قبول دارم هنر رو نمیدونم ولی کار ساده ای هم نیست درک میکنم

I'm happy 😊
2706