2733
2739
عنوان

عمل پیوند سر به بدن

186 بازدید | 15 پست

امروز داشتم تو اینستا میچرخیدم 

تو اکسپلور ی پست در این باره دیدم تو کپشن نوشته بود تو ایران این عمل انجام شده مرداد ماه و طرف حتی قادر ب تکلم هم بوده

همین امسالم درمان سرطان با سلول های بنیادی تو ایران کشف شده

خواستم بگم ما فقط یاد گرفتیم بدی هارو ببینیم 

ولی همونقدر ک بدی هس خوبی ام هس

از لحاظ اقتصاد واقعا زمین گیر شدیم قبول

ولی اینکه ب ایران کلی محدودیت اعمال شده ولی باز با این حال تو عرصه ی پزشکی و… داره پیشرفت میکنه باعث میشه خیلی نسبت ب ایرانم احساس غرور داشته باشم🙂

دقیقا منم وقتی ادما رو میبینم تا کمر خم شدن تو سطل اشغال دنبال ی لقمه نون

یا اگهی روزنامه ها ک یارو زده فروش قلب ریه قرنیه کلیه!

غرور میگیرتم از مملکتم

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقا منم وقتی ادما رو میبینم تا کمر خم شدن تو سطل اشغال دنبال ی لقمه نون یا اگهی روزنامه ها ک یارو ...

قشنگم قرار نیس اینطور با حرص نظر بدی

منکه اولش گفتم از لحاظ اقتصاد زمینگیر شدیم

2742
منم فروش قلب دیدم اخه ب چ درد میخوره پول

خودشونو فدا میکنن برای خانوادشون! ک حداقل گشنگی نکشن

خدایا،قسمت وحکمتت رو بذار برای اونایی که میفهمن.. برای منِ نفهم معجزه کن🌱 مرسی ..بوث بعت☹♥️ خدا یااا شکرت تا ته دنیا شکرت💜💜 شکرت بخاطر معجزه قشنگت❤❤ خودت برام حفظش کن😍🥰 لطفا برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن🌺

عزیزم پیوند سر نبوده اون موردی که شما دیدی  مثل اینکه قسمتی از گردن و رگ ها بریده شده بود و پزشک ها با موفقیت تونستن رگ ها رو به هم وصل کنن و زنده موند . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

در ضمن پزشک های ایرانی تو کل جهان همیشه حرف اول رو میزنن ما بهترین و متخصص ترین پزشکها رو داریم که این خودش باعث افتخاره به همین دلیل آمار مهاجرت بین پزشکها خیلی زیاده چون کشور های دیگه با روی باز پذیراشون هستن.

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️
2740
قشنگم قرار نیس اینطور با حرص نظر بدی منکه اولش گفتم از لحاظ اقتصاد زمینگیر شدیم

بیشتر غم داشت حرفم تا حرص!

عزیزم پیوند سر نبوده اون موردی که شما دیدی  مثل اینکه قسمتی از گردن و رگ ها بریده شده بود و پزش ...

بله درسته،ولی این عمل رو قبلا تو دوتا کشور دیگه انجام دادن فرد قادر به تکلم نبوده

بله درسته،ولی این عمل رو قبلا تو دوتا کشور دیگه انجام دادن فرد قادر به تکلم نبوده

درسته منم گفتم پزشک های ایرانی تو کل دنیا حرف اولو میزنن. 

در ضمن پزشک های ایرانی تو کل جهان همیشه حرف اول رو میزنن ما بهترین و متخصص ترین پزشکها رو داریم که ا ...

ما جز اقتصاد همه چیمون خوبه

حتی مردممون فرهنگ خیلی بالایی دارن

فرهنگی ک ایران داره هیچ کجای دنیا نداره

تو پاتو بزاری اروپا شبا از بوی جیش خوابت نمیبره

اینو داییم ک رفته بود لندن میگف

میگف فقط کافیه بارون بباره تا ببینی چ بویی از خیابونا در میاد

ما جز اقتصاد همه چیمون خوبه حتی مردممون فرهنگ خیلی بالایی دارن فرهنگی ک ایران داره هیچ کجای دنیا ن ...

البته تو برخی زمینه ها فقر فرهنگی هم هست نمیشه نادیدش گرفت و بی احترامی به حقوق زنها که الان تاحدودی نسل جوان داره تابو شکنی می‌کنه در این مورد . 

ولی خب فرهنگ و تمدن ما قطعا همیشه غالبه. 

آفرین به تاپیکت گلم متاسفانه فقط وضعیت اقتصادی برا مردم مهمه

قربونت❤️

من خانواده ی مادریم ی مدلین ک فقط دنبال آزادی پوششن برا همون چن تاییشون دنبال مهاجرتن یا کلا رفتن

همین داییم کل زندگیشو فروخت رفت اونجا و دست از پا دراز تر برگشت

چیزایی تعریف میکرد ک من اصلا تو ایران ندیدم

فرهنگ مردمش بسیار پایین

و اجناس خیلیییی گرون قیمت اما خب اونجا برا ی عده درامد بالاعه(تاکید میکنم فقط ی عده)

اینارو ک شنیدم عمیقا ناراحت شدم از اینکه چقد حجمه ی رسانه ای رو ایرانمون هس💔

2706