2737
2734

من یه مادر فرزند پذیرم. تو صفحه شخصیم با دلایل علمی ثابت کردم که فرزند پذیری بهتر از لقاح مصنوعی هست.

حالا هر سوالی داری بپرس

عزیزم شرایطش چطوره

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱

الان فرزند داری؟! دختره یا پسر ؟! چند ساله است؟! کی تدلیم بار مطرح کرد؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم تمام مراحلش بگید

اینویادت باشه هیچکی دوست تو نیس مگر اینکه در نبودت ازت دفاع کنه.🍀                                                             ا؁ انسان از چه مغرور میشوی زمینی که روی آن زندگی میکنی روزی سقف توخواهد شد🌱                              جلوي كسي ك از تو خوشش نمياد هميشه شاد و قوي باش 🍃                                                                   ‌‌ ‌‌ ‌‌ولی من تاالان هیچڪس و به اندازه ی خودم اذیت نڪردم🍀ادمهای اطرافت روبا گردش زمان‌بشناس نه چرخش زبان!!اکثرا خوب حرف میزنن🌱
2740
الان فرزند داری؟! دختره یا پسر ؟! چند ساله است؟! کی تدلیم بار مطرح کرد؟!

پسرم اولین فرزندم هست و فرزندخوندمونه. من و همسرم از قبل ازدواج دوست داشتیم اینکار رو کنیم. ناباروری هم دلیلش شد. البته درمان نکردیم

پسرم اولین فرزندم هست و فرزندخوندمونه. من و همسرم از قبل ازدواج دوست داشتیم اینکار رو کنیم. ناباروری ...

آهان ،خوشبخت باشید کنار هم 

چون تصمیم دو نفره بود برای همین خوبه

خدا براتون حفظش کنه

مراحل کامل انجام شده ؟؛ شناسنامه ؟! ب نام کردن زمین؟! اسمش رو عوض کردید ؟! نوزاده؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706