2752
2734
عنوان

در مورد فرزندخواندگی هرچی سوال داری بپرس

| مشاهده متن کامل بحث + 594 بازدید | 52 پست

خودتون فرزند تون را انتخاب کردین ؟؟ 

پدر و مادر بیولوژیکی اش چی ؟زنده ان؟؟ 

واستون دردسر نمی شن؟؟ 

پدر و مادرتون مثل بچه خودتون دوستش دارن موافق بودن با کارتون ؟؟ 

منم خیلی خیلی دوست دارم اگه روزی ازدواج کردم ی پسر یا دختر نوزاد ب سرپرستی قبول کنیم  اصلا یکی از شرط های ازدواجم می زارمش 😊

اگه هم ازدواج نکردم خودم ک ب درامد برسم دختر از پروشگاه میارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من خیلیی دوست دارم بچه به سرپرستی بگیرم❤  وضع مالی خوبی هم داریم میشه دوتا بچه به سرپرستی گرفت؟ مثلا دوقلو پسر یا دختر😍  البته تا به الان هیچ اقدامی نکردم به این کار تاحالا با همسرمم صحبت نکردم که ببینم راضیه یا نه خودم دوست دارم.

من خیلیی دوست دارم بچه به سرپرستی بگیرم❤  وضع مالی خوبی هم داریم میشه دوتا بچه به سرپرستی گرفت؟ ...

اگر قسمت باشه همسرتون هم راضی میشه. از سایت فرزندپذیری ثبت نام کنید. بله وضعیت مالی خوب باشه دوقلو یا خواهر برادر هم معرفی میکنن

از حس و حالت موقع مادرشدن و میگی ؟ ممکنه آدم بخاطز اینکع می‌دونه اون بچه از خودش نیس ناراحت و افسرده ...

ببین، روزی که پسرم رو نشونم دادن، انگار خودم زایمان کردم و بچم رو نشونم میدن. خنده روز اولش اینقدر شیرین بود که در ذهنم موند. خداروشکر یک هفته بعد پسرم به خونش اومد.

همسرم قبلا میگفت من بچه رو نمیشورم، اما با اومدن پسرم خودش بچه رو میشست😁