2733
2734
عنوان

دخالت مادر شوهرم خسته شدم

775 بازدید | 63 پست

من عروس راه دورم رفته بودم خانوادم ببینم که شوهرم زنگ زد گفت برگردم ک کارا خونه مونده خودش تنهاست و نمی تونن (اصلا قرار نبود ب این زودی خونه پیدا کنه خودم تعجب کردم اگه می دونستم نمی‌رفتم چون راه دور و خیلی اذیت شدم و زودم برگشتم )تازه از اتوبوس پیدا شدم اسنپ گرفتم رفتم خونه دیدم دارن اسباب میزارن کامیون ببرن خونه جدید(قبلش جم و جور کرده بودیم)تا رسیدم گفتم ب شوهرم بزارم یکم استراحت کنم ۱۸ ساعت تو راه بودم سردردم وحالم خوب نیست کلی دعوا ک رفتی خوشگذرونی پاشو خونت جمع کن کلی باهام دعوا کرد این از پسر تربیت کردنش، منم با همون خستگی خونه جم و جور کردم بقیش موند برا فردا ، فردا خونه تمیز میکردم ک یهو زنگ در زدن دیدم مادر شوهرم با همون حالت رفتم چایی دم کردم آوردم کلی ایراد ک اینجا تمیز کردی نکردی بعد همه جا سرک می‌کشد خوشم نمیاد اصلا از این رفتار حتی تو کابین یا کند لباس ، بعد هم چایش خورد کلی غرغر کرد ک چرا بچه دار نمیشد آخه من با پسرا س سال ازدواج کردم هنوز نمی دونم می‌تونه با من کنار بیاد خونه نداریم کلی بدهی داره بعد من یبچه بیارم ک چی اون ب من نمیگه تو ک این شرایط دیدی چرا بچه آوردی بعد هم نگفت عروس کمک نمیخای البته ک انتظار ندارم چون سنش بالاس اما ی تعارف میگرد حداقل ، بجای ایراد گرفتن از من ، حتی خواهر شوهرم ی زنگ نزدم ک بگن کمک میخای یا ن بخدا اصلا انتظار ندارم و نمیخام ک بیان ولی ی زنگ زدن چ ایراد داره ،

در کل همه اینا ب کنار هروقت منو میبینی میگه آنقدر نیار نیار ک آخر بچتون نشه گفتم ب پسرت بگو اون هم نمیخاد میگه اون نخواد تو میتونی تو رابطه ی کاری کنی ی حرفایی زد ک شرمممیاد اینجا بگم مثلا فلان چیز سوراخ کن یا .‌. 

در کل از دست خانوادش خستم دلم میخواد خودش خانوادش رها کنم برم 

حالا کاری به مادرشوهرت ندارم چرا اول اسباب کشی نکردی بعد بری مسافرت با خیال راحت🤦🏻‍♀️

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مادرشوهرا خیلی بی حیا شدن 

مال منم میگه دلم میخواد ایندفعه بگم موقعه رابطه صدات میکنم خودن بیای سوراخ کنی

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
حالا کاری به مادرشوهرت ندارم چرا اول اسباب کشی نکردی بعد بری مسافرت با خیال راحت🤦🏻‍♀️

اصلا فرار نبود بخدا ، چون خرداد باید اسباب کشی میکردیم وگرنه نمی‌رفتم خودم اذیت نمی‌شدم زود برگردم

وای مادرشوهر تو هم مثل مادرشوهر من بی شرمه

وقتی حرف از بچه میشه هرچی گفتن بگو چشم به وقتش با خنده و سکوت پیش ببر که ببینه تمایلی به ادامه بحث نداری

چون اونجوری میگی پسر تو دوست نداره اونم میاد راحت برات توضیح میده فلان کن و...

مادرشوهر من یبار ازین حرفا زد بهم بعد من سکوت کردم و هیچی نگفتم دید خوشم نمیاد و محلش نمیدم دیگه نمیگه

الهی خدا نگذره از کسایی ک تو زندگی آدم دخالت میکنن  

منم مثل توام دو ساله خونه پدر شوهرمم بعد مادرشوهرم عوض اینک ب پسرش بگه اول خونه بخرید بعد بچه بیارید 

گفته تا اینجایید بچه بیارید دیر میش 

من نمیدونم منی ک دارم درس میخونم مامانمم دیسک داره کی میخواد بچه منو بزرگ کنه خودشم کار میکنه 

میخوام مثل تو باشم ک ی سره بچه هات آواره خونه اینو اون بودن درستم تربیت نکردی 

شوهر منو پر کردن انداختن سر من 

بعد پسرش ی سره خدا میگ مامانم اینقد خوبه فلان کارو کرده برام فلان کارو کرده 

بشکنه این دست ک هر چقدم خوب باشی باز غریبه ای🙂

در سکوت شب نقش رویاهایت را به تصویر بکش،ایمان داشته باش به خدایی ک ناامید نمی کند و رحمتش بی پایان است..:)متعهدم ب قلبش💍
🤣🤣بخدا آب شدم این رو می‌گفت بهم

مآل تاره تهدیدم میکنه اگه نیاری پسرمون زن میدم 

حالا من یه بچه هم دارم یبار مادرشوهرم گفت یبار پدرشوهرم گفت پسرمون زن میدم به پدرشوهرم گفتم خودت زن بگیر 

تافروردین  سال ۱۴۰۵ به خواستم‌میرسم برای رسیدن به خواستم صلوات میفرستی دوستم 
وای مادرشوهر تو هم مثل مادرشوهر من بی شرمه وقتی حرف از بچه میشه هرچی گفتن بگو چشم به وقتش با خنده و ...

باز خوبه مادر شوهر تو حالیشه دیگ نمیگ

از من میبینه من سکوت میکنم میره ب پدر شوهرم و شوهرم میگ اونارو پر میکنه😑

در سکوت شب نقش رویاهایت را به تصویر بکش،ایمان داشته باش به خدایی ک ناامید نمی کند و رحمتش بی پایان است..:)متعهدم ب قلبش💍
عزیز من قرار نیست عروس تو سری خور خانواده شوهرش باشه

تو سری خوری اسمش نیس 

من منظورم اینه نمیشه مادرشوهرا رو عوض کرد همشون همینن 

تو برا اینکه اذیت نشی بی اهمیت باش 

تو سری خور اونیه که بخاطر حرف مادرشوهرش فرداش برا بچه داری اقدام کنه 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2706