2737
2734
عنوان

الان از ستداد افق کوروش برگشتم

253 بازدید | 31 پست

با خاهرم رفتیم وای مثل یه خونه بود

نه تابلوی ن .... هیچی حقیقتش منو خاهرم

جرات نکردیم بریم تو 

خاهرم گفت نکنه خفتمون کنن بلا سرمون بیاد

خیلی خفناک بود خدایا اخه چرا

این تنها راه نجاتمه😭😭😭😭😭😭

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
@نون_بربریییی    

بیخود میکنن مگه شهر هرته

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

معلوم نیست کی خبر میدن که استخدام شدی یانه؟ خواهر منم خیلی مشکل داشت پولی جمع و جور کرد یه دوره گرفت چون بچه داشت نمیتونست بره بیرون توخونه کارشو شروع کرد الان دو سه ماهی میشه اوضاعش خوبه بد نیست منم میخوام شوهرمو راضی کنم بزاره کار کنم نمیزاره ایشالله توام یه کار خوب و ایمن و پول خوب پیدا کنی

چقدر اسم باحالی گذاشتی😊♥

ممنونم 😍

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم🙂‍↔️» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨(⌒‐⌒)
2740

انشالله درست میشه نگران نباش

خدا بزرگه برات نذر کردم عزیزدلم انشالله بشه انشالله دعام گیرا باشه

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
بیخود میکنن مگه شهر هرته

نونو بخدا خیلی وحشناک بود نتونستم برم تو محیط مردانه ترسیدم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
نونو بخدا خیلی وحشناک بود نتونستم برم تو محیط مردانه ترسیدم

عزیزدلم با پدرت برید

انشالله درست میشه نگران نباش خدا بزرگه برات نذر کردم عزیزدلم انشالله بشه انشالله دعام گیرا باشه

الهی فداتشم ساعت چهار بهم خبر خوش بدی

عزیزدلم با پدرت برید

پدرم که پیش ما نیست عزیزم پدرم جدا از مادرم زندگی میکنه😔

پدرم که پیش ما نیست عزیزم پدرم جدا از مادرم زندگی میکنه😔

ببخشید نمی‌دونستم 🥺با داداشت

یا عموی چیزی دایی اینا

با اونا برید

کاش با داداشت یا همسرت میرفتی عزیزم 

شوهرم باااهم نیومده من برگشتم کرماشا خونه مادرم

2706