2737
2739
عنوان

تاپیکمو تعطیل کردید!!!!!! 💊🩸

332 بازدید | 38 پست

عیبی نداره تعطیل کنید😊 اینکارا می کنید یموقع کسی یراهکار جدید پیدا نکنه واس گرفتنه جونه خودش حقم دارید. ولی کسیو که میخاد بمیره رو نمیشه زوری به زندگی امیدوار کردو نگه داشت یا بنظره من حتی نباید نجاتش داد هرکی خودش می تونه واس ادامه زندگیش تصمیم بگیره و این به کسی ربطی نداره یکی تصمیم گرفته بمیره خو بمیره به کسی چه انتخاب خودشه جونه خودشه حتی اون دنیام پشیمونشه باز مربوط بخودشه. انقدم چیزه بدی نیس فقد خودت واس ادامه دادن یا ندادن زندگیت تصمیم می گیری. می دونم نظرم قشنگ نی ولی خو همین دیگه. فعلن✋🏼

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 

....😥

نیل هسدم🍷🦦عاشق لاک،عطر،تینت لب،[عاشق جوجه کباب،زرشک پلو با مرغ]تیپم دارکه::دارای کلاه باکت،آل‌استار،شلوار کارگو[] روانشناس نیستم بر اساس تجربم میتونم راهنماییت کنم* یک روزی اگه نیاز داشتی به دردل منو تگ کن.ما دخترا قوی ترین موجودات روی زمینیم💪🏻☘️دارای یک عدد طوطی سخنگو🦜 نمیدونم چه حکمتیه قرار نیست بهم برسیم ولی خدا مارو سر راه هم قرار میده! اختراع تایپ خودم:|Sلaم|توی تاپیکا تگم کنید خوشحال میشم😂🩴دوستای قشنگم در نی‌نی‌سایت @م_ه_ر_ب_ا_ن_و @پاستیل_شکری @عسلی_چشم_عسلی @ملوسکتونم1 @مامالی4 @عسل_هسدم @طلایی_متمایل_بنفش @yaldam__ @بانوی_فسفری @سوسیسبندری @چیپسسرکهنمکیمزمز @royaiiiiii @آوا_هسدم @سرخابی2018 @mimsinsara @mohanakhanom @pari_72_74 @دشمن_خونی_نی_نی_یار @نون_بربریییی @ستـــــینشونم @آنیتو2 @dokhtarbi_kas313 @mohanakhanom @2113mahlin @قدرتمندترینم۲ @dorsa1996 @دوستدارپاییز80 @کیوتمم  (شماها عین فرشته میمونید برای من🍷🐚):
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب پس ب ماام ربطی نداره چطور میخواد بمیره که بهش راهکار بدیم!!!!

وقتی جون خودشه و به خودش ربط داره خودشم یه راهی واسه کشتن خودش پیدا کنه

صلوات هدیه به شهید ابراهیم هادی 🌸❤️(الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)......اول از همه باید بگم که : دعای نی نی سایتی ها واقعا میگیره قلب های نی نی سایتی ها خیلی پاکه من از دعاشون معجزه دیدم...💚 تو یه تیکه از قلب منی:) پس مهم نیست چقدر قهر کنیم و به هم اخم کنیم چون هم من هم خودت می‌دونیم بین ما تنها چیزی که عوض می‌شه شدت دیوونگیامونه. می‌دونی نزدیکت بودن مثل چی می‌مونه؟ مثل کاری که اردیبهشت با شکوفه های انار می‌کنه🪴🌸 مثل دادن دریا به ماهی های رنگی اکواریوم مثل قطره های بارون واسه غنچه های تازه  مثل کاری که نقاش با بوم سفیدش می‌کنه آره جون من، کلمات پیش دل ما پا افتاده ست شما برای من خیلی عمیق تر از دوستت دارمی🫀🫂
2728
خوب وقتی قانع نمیشه که کاری نمیشه کرد بره هر کار دوست داره بکنه دیگه تاپیک زدن نمیخاد

اصن تاپیک راجبه این نبود ولی انگا احساسه ترس کردن یموقع یکی یچی پیدا کنه

خب پس ب ماام ربطی نداره چطور میخواد بمیره که بهش راهکار بدیم!!!! وقتی جون خودشه و به خودش ربط داره ...

تاپیکه من که راجبه این نبود ولی راهکار چیه بهونس

دیگه الان همه می دونن بخای بمیری چندتا راه هس وگرنه راهکارو باید از اونی بگیری که مرده رفته اون دنیا که اونام حرف نمی زنن 

دهنت سرویس با این امضات 😂

...😂😂

نیل هسدم🍷🦦عاشق لاک،عطر،تینت لب،[عاشق جوجه کباب،زرشک پلو با مرغ]تیپم دارکه::دارای کلاه باکت،آل‌استار،شلوار کارگو[] روانشناس نیستم بر اساس تجربم میتونم راهنماییت کنم* یک روزی اگه نیاز داشتی به دردل منو تگ کن.ما دخترا قوی ترین موجودات روی زمینیم💪🏻☘️دارای یک عدد طوطی سخنگو🦜 نمیدونم چه حکمتیه قرار نیست بهم برسیم ولی خدا مارو سر راه هم قرار میده! اختراع تایپ خودم:|Sلaم|توی تاپیکا تگم کنید خوشحال میشم😂🩴دوستای قشنگم در نی‌نی‌سایت @م_ه_ر_ب_ا_ن_و @پاستیل_شکری @عسلی_چشم_عسلی @ملوسکتونم1 @مامالی4 @عسل_هسدم @طلایی_متمایل_بنفش @yaldam__ @بانوی_فسفری @سوسیسبندری @چیپسسرکهنمکیمزمز @royaiiiiii @آوا_هسدم @سرخابی2018 @mimsinsara @mohanakhanom @pari_72_74 @دشمن_خونی_نی_نی_یار @نون_بربریییی @ستـــــینشونم @آنیتو2 @dokhtarbi_kas313 @mohanakhanom @2113mahlin @قدرتمندترینم۲ @dorsa1996 @دوستدارپاییز80 @کیوتمم  (شماها عین فرشته میمونید برای من🍷🐚):
2738

کاری به شما ندارم ولی اگر اینجا کسی تاپیک شمارو ببینه و به حرفتون گوش کنه فکر کنه زیاد چیز مهمی نیست حق انتخاب داره و خودشو بزنه نابود کنه باعثش خوده شما هستین 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
راجب چی بود؟

راجبه قرص بود و اونایی که با قرص خودکشی می کنن و معمولا نجات پیدا می کنن و معده اشون داغون میشه و اینا

کاری به شما ندارم ولی اگر اینجا کسی تاپیک شمارو ببینه و به حرفتون گوش کنه فکر کنه زیاد چیز مهمی نیست ...

هر آدمی عقل داره و قدرت انتخاب

همینجورین فقط باید از خواهر شوهر و شوهر و جاری حرف بزنی تا اتفاقز نیوفته😏 دیشبم تایپک من تعطیل شد صرفا جهت اینکه گفته بودم سیگار کشیدم و ایم اتفاقا برام افتاد نه افتخار کردم ب خودم نه تشویق کردم بعد صب اومدم میبینم تعطیل شده

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
هر آدمی عقل داره و قدرت انتخاب

اینجا هم پر از بچه کم سن سال مشکل دار و تحت تاثیر 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
راجبه قرص بود و اونایی که با قرص خودکشی می کنن و معمولا نجات پیدا می کنن و معده اشون داغون میشه و ای ...

نه نجات کجا بود یا میمیرن یا فلج میشن یا از چشم خانواده و اطرافیان میوفتن در هرصورت نجاتی در کار نیست

2706