2733
2734
عنوان

تاپیکمو تعطیل کردید!!!!!! 💊🩸

| مشاهده متن کامل بحث + 335 بازدید | 38 پست
همینجورین فقط باید از خواهر شوهر و شوهر و جاری حرف بزنی تا اتفاقز نیوفته😏 دیشبم تایپک من تعطیل شد ص ...

یمشدت عقده ای!!! آره فقد حرفایه خاله زنکی.به گابت مهم نی. الان فک می کنن مثلن خیلی خوبن و جلویه یه اتفاق وحشتناکو گرفتن. وای بهشون جایزه بدید الان اونی که میخاس خودشو بکشه چون تاپیک من پاک شد دیگه بلد نی چجوری خودشو بکشه و پشیمون شد. ثوابش برسه به اونایی که تاپیکو بستن😂✋🏼

بیاید همدیگرو قضاوت نکنیم💛🕊 | من با عقاید خودم زندگی می کنم |  🧃❌😉 
اینجا هم پر از بچه کم سن سال مشکل دار و تحت تاثیر 

خو تا کی همه چی باید سانسورشه که هرکسی فلان کارو نکنه

بچه اصن وجودش اینجا اشتباس دیگه میاد فضولی می کنه یا تحت تاثیره اونم مشکله خودشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه نجات کجا بود یا میمیرن یا فلج میشن یا از چشم خانواده و اطرافیان میوفتن در هرصورت نجاتی در کار نیس ...

خو ینی زنده می مونن فقد دچاره یچیزایه دیگه ای میشن

یمشدت عقده ای!!! آره فقد حرفایه خاله زنکی.به گابت مهم نی. الان فک می کنن مثلن خیلی خوبن و جلویه یه ا ...

عقده ای و هستم بات  فک میکنن علامه دهرن ولشون کن ولی تو خیلی خوش قلب و با درکی حیفی بمیری

بیا دوست خوب من شو😂

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙
2731
خو تا کی همه چی باید سانسورشه که هرکسی فلان کارو نکنه بچه اصن وجودش اینجا اشتباس دیگه میاد فضولی می ...

اینکار نیاز به سانسور نداره هرفردی باید بدونه که اینکار اشتباهه بالاخره زندگی بالا پایین داره همیشه هم که خوشی نیست ولی بعد از هر سختی اسانیه هرکی هم اینکارو کرده به شدددت پشیمون طرف میزنه یکیو میکشه بعد میشه اعدام همه هم میگن آره خاک برسرش زد یکیو نابود مرد سرهیچی اینم باید اعدام بشه ولی برای این کار دیگه میشه حق داره؟ کی گفته حق داره خواهر من؟ اینجا نبینه جای دیگه میبینه درست اما این که بیایم بگیم اختیار با خودشه از ریشه غلطه...اینجا الان طرف هست که از روی عصبانیت همینجوری که داره توی سایت میچرخه به سرش میزنه خودشو راحت کنه خب عصبانیه دیگه نمی‌فهمه یکی هست که ابروش بخاطر مسائلی رفته میگه بزنم خودمو نابود کنم این تاپیک ها میشه کمک کردن به فرد یهو دو دل بودنشون یک دل میکنه میره بلایی سرخودش میده اینجاست که اون تقصیر نداره اون اصلا هیچی نمی‌فهمه داغونه در اصل اون تاپیکه کمکش کرده اون فردی که این تاپیک رو زده راهنماییش کرده 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
عقده ای و هستم بات  فک میکنن علامه دهرن ولشون کن ولی تو خیلی خوش قلب و با درکی حیفی بمیری بیا ...

واقن نمی دونم چرا اینجا عضوم بااینکه بیشتر وقتا واسم رو مخ بوده!!!قوبونت بچم😂❤ نه باو نمی خاستم بمیرم بخام بمیرمم چرا باید اینجا بپرسم الان بچه ۱۰ سالم می دونه چجور میشه مرد :/

باچه باچه 🥰🫂

واقن نمی دونم چرا اینجا عضوم بااینکه بیشتر وقتا واسم رو مخ بوده!!!قوبونت بچم😂❤ نه باو نمی خاستم بمی ...

میفهمم چی میگی برات مهم نباشه بابا معلوم نیس کین چین از پشت گوشی فاز روانشناسارو برمیدارن

خدانکنه😁😂❤

اهاااا ایوللل

ما دخترا چجوری شاد باشیم که خراب به نظر نیایم؟ :))))            ی مدتی کاربری غیر من دست دوستم بود ی سری تایپکارو گردن نمیگگیرم😚💙

تازه خیلیا که نمیمیرن یا میوفتن فلج میشن یا اطرافیان زجرشو میکشن اونوقت که یک عمر اونی که این تاپیک زده نفرین میکنه در هرصورت اگر هم خوبشه ازش بپرسن چرا اینکارو کردی مطمئن باشید میگه عصبانی بودم یکی هم برداشت اینارو گفت کلا دیگه نفهمیدم چی شد که بازم مقصر میشه اون طرف 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
اینکار نیاز به سانسور نداره هرفردی باید بدونه که اینکار اشتباهه بالاخره زندگی بالا پایین داره همیشه ...

خو قتل خیلی فرق می کنه من حرفاتو قبول دارم ولی دیدم به خودکشی اینطوری نی. بعضیا جوگیر میشن تصمیم می گیرن اما نه بعضیام برنامه دراز مدتی براش دارن مثه صادق هدایت مثلن. ولی من فک می کنم اونی که میخاد بمیره چندبارم خاسته و بقیه هی جلوشو گرفتن خو میخاد بمیره دیگه به کسی چه همه فقد فکره دلتنگی و دوس داشتنه خودشونن نمی بینن چقد اون ادم تحته فشاره که میخاد بمیره. نه چون مردنو دوس داره چون از زندگی کردن خستس میخاد فرار کنه دیگه هیچی باب میلش نی خو من درک می کنم اینو بازم می دونم نظرم همه پسند نی فقد نظره شخصیه منه

میفهمم چی میگی برات مهم نباشه بابا معلوم نیس کین چین از پشت گوشی فاز روانشناسارو برمیدارن خدانکنه😁 ...

لنتی😂🥰 توعم دسته خوبه منی حرفه همو فهمیدیم

لنتی😂🥰 توعم دسته خوبه منی حرفه همو فهمیدیم

اخ جوووون😁😂 بیا بخلم

تازه خیلیا که نمیمیرن یا میوفتن فلج میشن یا اطرافیان زجرشو میکشن اونوقت که یک عمر اونی که این تاپیک ...

اگه کسی انقد تحته تاثیره و سره تاپیک من میره خودشو بکشه اکی گناهش گردنه من. اصن من از هرکی بدبخته و از زندگی خستس حمایت می کنم بیاد مثه نهنگا دسته جمعی خودکشی کنیم :/ !!! عجب

خو قتل خیلی فرق می کنه من حرفاتو قبول دارم ولی دیدم به خودکشی اینطوری نی. بعضیا جوگیر میشن تصمیم می ...

نه خواهرم چه فرقی میکنه خودکشیه دیگه اما طرف خودشو کشته تنها فرقش اینه...صادق هدایت که کلا یه آدم روانی بوده اونو ولش کنید، ولی اونی هم که مدتها داره فقط درموردش فکر میکنه ما که نمیدونیم شاید یک نقطه امید پیدا کرده یا اینکه فقط در حد فکره و شاید عمر اون اصلا تا صد سالگی باشه که اینچیزا بهش کمک میکنه و.... ولی چرا فکر می‌کنید بعد از خودکشی گل بلبله؟؟؟ آره چندنفر میان میگن خدا میبخشه کی گفته میبخشه گل من؟ نه خواهرم نه قشنگم خدا نمیبخشه وقتی طرف افتاد مرد تااازه اول بدبختیاشه اولا که بدون سوال جواب که هیچ حتی بدون سنگ ریزه ای جلوی پاش میره جهنم اونم بالاترین طبقه اونجاست که تازه میفهمه چیکار کرده از خدا بخشش میخواد ولی خدا اینقدر ازش بیزاره که حتی نگاهشم نمیکنه، درسته زندگی سخته بالاخره یسری چیزا هست اما راهشم این نیست ما از همسایهامون یه نفر اینکارو کرده بود میگفتن لحظات آخر می‌گفته غلط کردم توووروخدا نجاتم بدین الان سالیانه تو سن کم خودشو اسیر خاک کرده ننه اطرافیان هم فکر نکنید بفکرن اونا چشمشون به شام شب اول قبرش بیوفته یادشون میره طرف فقققط خودش ضرر کرده سختی آسونی خوب بد میگذره... یا حق🌷

اگه کسی انقد تحته تاثیره و سره تاپیک من میره خودشو بکشه اکی گناهش گردنه من. اصن من از هرکی بدب ...

شما اولیش نیستین خیلیارو دیدم