2733
2734
عنوان

جیکار کنم چاق شم

98 بازدید | 13 پست

سلام خانما من  خیلی لاغرم اندام زنانمم ب نسبت سنم خیلی خیلی کوچیکه انگار اصلا هیجی ندارم 

چیکار کنم ک چاق شما دکتر خیلی خوب تو مشهد نمی‌شناسین کم خونم خیلی هستم شاید لاغربم ازونه ولی هر جور شده میخام ک چاق شم چیکار کنم

جوانه گندم

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چجوری ؟  منظورت همون سویق هست ک از دارو گیاهی میشه گرف ازونا بعضی موقه ها میگیرم با شیر قاطی م ...

سویق نه 

جوانه گندم 

صورتو به شدت تپل میکنه 

برا بدنم ۳.۴ کیلو چاق میکنه 

گندم آسیاب شدس

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
ضرر ندارع؟ چجوری میخورن؟ از جا باید بگیریم  روزی چقد

نه چه ضرری 

گندمه دیگه 

گندم آسیاب شده 

گندم ضرر داره؟ 

از داروخانه

یا عطاری 

مارک بین استار بخر 

هر روز یه بار بعد ناهار و بعد شام میل کن

تا ۳ ماه میبینی صورتت شده پف 

برو یه طب سنتی خوب بهت دارو میده احتمالا از طبع سردتون هست که چاق نمیشی

آرام باش عزیزم.هیچ چیز ارزش این همه دلهره را ندارد..ما رفته ایم و الان سال ۱۴۹۷ است..🚶به تاپیک دعام سر بزنین امام جواد خیلییی حاجت میده.و توسل ب شهید علی جهانیاری و ابراهیم هادی عزیز🌸واسه حل شدن یه مشکل بزرگ تو زندگیم و سلامتی بهترین ادمای زندگیم یه صلوات مهمونم میکنین ممنونم.🌹

باسن و‌سینه ارثیه با چاق شدن بزرگ نمیشه شاید یکم تغیر کنه 

ندیدی بعضیا چاقن ولی تخت هستن؟ بعضیام لاغر ولی اون قسمت ها پر هست  

ولی برا چاق شدن باید بری باشگاه وزن میگیری 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

عزیزم ورزش کن و بخور ،جذب بدنت میشه و چاق میشی

غذاهای پر کالری مصرف کن،آش و کربوهیدرات ها برنج و ماکارونی و نان _ فست فودها_ شیرینی_تنقلات مضر_غذاهایی که سرخ میشن مثل کوکو یا کتلت همشون پر کالری هستن میوه هم انبه کالریش بیشتر

از طرف من کله پاچه هم بخور حتما🫠😅