2733
2734
عنوان

اشنایی با همچین پسری

574 بازدید | 68 پست

۳ هفتس با یه پسری داریم اشنا میشیم واسه ازدواج یکی از همکارا معرفی کرد ایشونو تو این ۳ هفته یه بار اوایل همو دیدیم و حرف زدیم بعدش پیام میداد صبح و شب و هر ازگاهیم تماس میگرفت ولی من اشتیاقی نمیبینم ازش خیلی رسمی و خشک حرف میزنه و زیاد برای دیدار حضوری حرفی نمیزنه بهش گفتم چه مدت اشنایی مدنظر شماست اول گف تا هر وقت اشنا بشیم دوباره پرسیدم گف نمیدونم ۶ ماه تا ۱ سال.

بعد اینکه پری شب ازش پرسیدم برنامت برای خونه چیه رهن یا اجاره یا خرید گف دوس دارم حتما بخرم گفتم خب اگه نشد چی گف رهن یا اجاره میخواستم ببینم اصن برنامه ای داره یا نه 

فکنم ناراحت شد از پریشب دیگه پیام نداده منم هیچی نگفتم.

برام مهم نیستا کلا اینطوری باشه منم دیگه تمایلی ندارم برای اشنایی بخواد انقد سرد باشه حس اب نمک میده 

کارت درسته 

برای وقت خودت ارزش قائلی 

خطاب به اون کاربر های علافی که بی دلیل ریپ میزنن بحث می کنند باید عرض کنم من مثل شما بیکار نیستم  ؛ دلیلی نمیشه با آدم بی تربیت و علافی که روحش با بحث کردن با آدمایی که نمی‌شناسه ارضا میشه ؛ بحث کنم 😅👌سطح و لول فرهنگی آدما متفاوته؛ قرار نیست همه با ادب باشند
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر چی پسره از چشمم افتاده  همشون سر و ته ی کرباسن

دقیقا منم خیلی بدم اومده انقد ادم اومده خواستگار و اشنایی همشون انگار نمیدونن چی میخوان از زندگی 

فقط میان اعصاب ادمو خورد میکنن

دقیقا منم خیلی بدم اومده انقد ادم اومده خواستگار و اشنایی همشون انگار نمیدونن چی میخوان از زندگی&nbs ...

باهاش بهم نزن

موردی پیش اومد باهاش آشنا شو

پسرهستم ولی مجرد و ۴۰ ساله.لیسانس صنایع و ایشاله دو ساله دیگه بازنشسته میشم
دقیقا منم خیلی بدم اومده انقد ادم اومده خواستگار و اشنایی همشون انگار نمیدونن چی میخوان از زندگی&nbs ...

سراغشو نگیر مشخصه بدرد نمیخوره

صب میشه این شب باز میشه این در  :)