2733
2739

اگه ازدواج کردی یه چیزی که فکرشو نمیکردی بعد ازدواج رخ بده یا تجربه ای از ازدواج که برات خیلی عجیب بود رو به اونایی که هنوز ازدواج نکردن بگو ....

الله❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من به خاطرفرار از خونه پدرم ازدواج کردم و الان خیلی پشیمونم

ای کاش صبر میکردم 

مسکن با خانواده رایگان نیست بلکه بهای آن را از نظر روانی می پردازیم ❤ به قول ضرب المثل "برای قلبت آنچه را که مناسب است انتخاب کن"، "من خودم را انتخاب کردم." ❤ پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند ، انسانها همه چیو نابود میکنند، پنهان زندگی کن ، با دوستان محبت با دشمنان مدارا ، دوری و دوستی ، صداقت یعنی حماقت و اعتماد یعنی مرگ ، تو جمع شنونده باش و نه گوینده ✌، "  در میدان جنگ یا میکشی یا کشته میشی " ❤  دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریع ترین راه برای درک شخصیتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد ، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد
2731
من به خاطرفرار از خونه پدرم ازدواج کردم و الان خیلی پشیمونم ای کاش صبر میکردم 

ولی شرایطم دشوار بود مجبور بودم

مسکن با خانواده رایگان نیست بلکه بهای آن را از نظر روانی می پردازیم ❤ به قول ضرب المثل "برای قلبت آنچه را که مناسب است انتخاب کن"، "من خودم را انتخاب کردم." ❤ پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند ، انسانها همه چیو نابود میکنند، پنهان زندگی کن ، با دوستان محبت با دشمنان مدارا ، دوری و دوستی ، صداقت یعنی حماقت و اعتماد یعنی مرگ ، تو جمع شنونده باش و نه گوینده ✌، "  در میدان جنگ یا میکشی یا کشته میشی " ❤  دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریع ترین راه برای درک شخصیتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد ، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد

باید همیشه احترام خانواده شوهرمو نگه دارم ولی حدو حدودمو نگه دارم....خیلی نباید بهشون نزدیک شد 

🌸اِلٰهْی وَ رَبّی مَن لی غَیْرُکْ🌸 خیلی حرفا داشتم واسه گفتن،واسه نوشتن ولیییی حیف،امان از دست نینی یار😡 این کاربری دست ۴۰ نفره⬅️ یک:منِ دیوانه یِ عصبی🤬 دو: منِ مهربونو دلسوز☺️ سه:منِ نگرانِ استرسی😬 چهار:منِ شوخو خنده رو🤭 پنج:منِ خسته و بیحال😮‍💨 و...🙄🤔🤨  ✅پس اگه تو یه تاپیکی یچی گفتم،تو یه تاپیکِ دیگه یچی دیگه،سعی نکن مُچمو بگیری😏این منم فقط گاهی وقتا بسته به شرایط جویِ تاپیک مودم عوض میشه.همین😘
2740

اینکه تهدیدهای شوهرم که میکفت نمیزارم خانواده ات ببینی جدی میگرفتم وگریه زاری وبه دست وپاش میفتادم بعدافهمیدم  زر زیادی میزنه الان هرچی بگه جدی نمیگیرم  وبی تفاوتم یک روز بعد خودش آدم میشه .خلاصه مطلب اینکه بی تفاوتی خیلی جوابه دربرار اخلاق بد شوهر

2706