2733
2734
عنوان

نکاتی که شاید بعدها به دردتون بخوره😌

| مشاهده متن کامل بحث + 423 بازدید | 60 پست
تو زندگی مشترک اینو میشه اجرا کرد؟

آره، چرا نشه، بعضیا بدون علت عادت دارن از طرف مقابل عذرخواهی کنن. 

وقتی هیچ اشتباه یا بدی ای نکردن خب چرا عذرخواهی کنن. عذرخواهی بدون علت باعث میشه شخصیت آدم پیش طرف مقابل متزلزل، بی اعتماد بنفس و نچسب جلوه کنه. 

در مقابل اگه بدی ای کردیم باید عذرخواهی کنیم و از دل طرف مقابل در بیاریم. 

يا إلهي، أنت الأفضل، الأفضل.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

چند سالت بود عزیز

۱۹

مسکن با خانواده رایگان نیست بلکه بهای آن را از نظر روانی می پردازیم ❤ به قول ضرب المثل "برای قلبت آنچه را که مناسب است انتخاب کن"، "من خودم را انتخاب کردم." ❤ پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند ، انسانها همه چیو نابود میکنند، پنهان زندگی کن ، با دوستان محبت با دشمنان مدارا ، دوری و دوستی ، صداقت یعنی حماقت و اعتماد یعنی مرگ ، تو جمع شنونده باش و نه گوینده ✌، "  در میدان جنگ یا میکشی یا کشته میشی " ❤  دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریع ترین راه برای درک شخصیتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد ، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد
2731

هیچوقت در مورد مسائل زندگی پیامکی نباید صحبت کرد. خصوصا زمانی که بحثی پیش میاد، چونکه پیام نمیتونه لحن و صدا رو منتقل کنه و ممکنه افراد از حرف های بدون منظور همدیگه، منظورهای خیلی بدی رو برداشت کنن. 

من خیلی چیزا رو قبل ازدواج تجربه کرده بودم اما ازدواج و مسئولیت زندگی مشترک خیلی عجیبه، زندگی مشترک هر روز ی چیز جدید برات ارائه میده چه مثبت چه منفی

من بعد ازدواج فهمیدم چقدر تجربه گرون بدست میاد، باید ضرر کنی، باید سختی بکشی، باید دهنت صاف بشه تا واقعا ی تجربه ای برات رقم بخوره،اگر یکی صدبار بهت ی موضوعی رو بگه تا با تجربه خودت بهش نرسی نمیتونی با پوست و استخوان درکش کنی

مشورت با دخالت فرق داره، مشورت گرفتن از خونواده ها رو نباید فراموش کرد.

اجرای نظر خوب یکی از افراد توی فامیل یا دوست و آشنا به معنای عدم استقبال نیست. آدم نظرات مختلف رو میشنوه و با نظر خودش مقایسه میکنه و میسنجه ببینه کدوم نظر بهتره، نظر بهتر رو اجرا میکنه. 

2706