2752
2734
عنوان

نکاتی که شاید بعدها به دردتون بخوره😌

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 60 پست
مشورت با دخالت فرق داره، مشورت گرفتن از خونواده ها رو نباید فراموش کرد. اجرای نظر خوب یکی از افراد ...

نظرتون متینه .من خودم به شخصه  مشورت با خانواده رو تو زندگی مشترک قبول ندارم

الله❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتی به چشماتم اعتماد نکن چه برسه بقیه.هیچ وقت آویزون نباش بفهمه آویزونشی طاقچه بالا گذاشتنا شروع میشه.زیاد گریه نکن جلوش که اشکات براش عادی بشه.هیچ وقت تا جای امکان ازخودت و خواسته هات نگذر چون براش میشه عادت.

2731
من خیلی چیزا رو قبل ازدواج تجربه کرده بودم اما ازدواج و مسئولیت زندگی مشترک خیلی عجیبه، زندگی مشترک ...

دقیقا... همه ما فکر میکنیم ازدواج عقط و فقط تو ی عشق و فاشقی و دوست داشتن و رفاه ماوی خلاصه میشه.... میای زیر سقف حتی ریز ترین مسایل بزرگ میشن.... چیزاییک اصلا پیش بینی نمیکردی  برات رقم میخورن. باید بلد باشی تو موقعیت های مختلف چجور گذر کنی ک زندگی ب فنا نره

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
نمیدونم چرا میگن زن باید بیشتر جاها کوتاه بیاد ...

کوتاه اومدن به معنی فراموش کردن مشکل نیست ، اون لحطه اون مکان شاید جای مناسبی برای بحث نباشه

توی یه فرصت مناسب و با آرامش باید درباره مشکل حرف زد

من خودم فکرشو نمیکردم که خانوادش اینقدر مهم بشه😄

الان مثلا من مامان بابام جدا شدن و من با مامانم زندگی میکنم و چند ساله بابام ارتباط نداریم خیلی اثر منفی داره تو دید طرف!؟ یعنی اوه شما پسر باشی این موضوع خیلی. برات مهمه؟ 

به امید روزی که زنان و دختران کشورم بتونن به عقاید و پوشش هم دیگه احترام بزارن و به دور از تعصب های کور کورانه کنار هم با هر تفکر و سطح فکری در آرامش و شادی زندگی کنیم ❤️ ❤️لطفا امضامو بخون❤️ شادی به مردم سرزمینم خیلی میاد❤️ بفهمیم که تو قانون ایران داشتن شروط ضمن عقد برای یک زن از نون شب واجب‌تر و بازم بر اساس قانون ایران شما هر چقدر هم که مهریه داشته باشی نهایت سالی یه سکه هست آزادی خودتون رو به سالی یه سکه نفروشید 

من ازدواج نکردم ولی بهتون میگم ک هیچ وقت با مردا درد دل نکنید از گذشتتون هیچی نگید ک یه روز به موقش همون درد و دلو میزنن تو صورتتون

هی فلانی! اونچه که با دل من کردی به خدا گفتم‌..‌‌..💔 بسوزی به همان داغ که مرا سوزاندی....😭💔🥀🖤
دقیقا... همه ما فکر میکنیم ازدواج عقط و فقط تو ی عشق و فاشقی و دوست داشتن و رفاه ماوی خلاصه میشه.... ...

من اوایل ازدواج حتی سنگینی مسئولیت ازدواج رو روی شونه هام حس میکردم، انگار برام سخت بود که واقعا حس میکردم ی چیزی روی دوشم هست و خم شدم 

اما کم کم خیلی چیزا یاد گرفتم، خدا رو شکر همسرم هم خیلی آدم همراهی و قشنگ داریم کنار هم بزرگ میشیم و یاد میگیریم

به قول شما حتی کوچیک ترین مسائل هم برامون درس عبرت و تجربه میشه تا ازش بگذریم

نمیدونم چرا میگن زن باید بیشتر جاها کوتاه بیاد ...

اینها همونهایی هستن ک عزت زن رو زیر سوا میبزن...

زن اگه روحش حوب نباشه روانش پریشون باشه هیچ وقت نمیتونه زندگی خوبی رقم بزنه. کسی ک کوتاه میاد قطعا داره تو خودش میریزه و عضه نابودش میکنه خزار تا مریص روحی میگیره ‌ بعد چطور زنرگی خوبی رو فراهم کنه. 

برای کسانی که دوستشان داری نوری باش🌱
2706