2733
2734
عنوان

از طلاق پشیمون میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 89 پست

الان عقدی دختری جدا شدن تو این شرایط خیلی بهتره تا جدا شدن یعد چندسال 

میشه لطفا برای اینکه شر دشمنام به خودشون برگرده و دهنشون بسته بشه یه حمد بخونین. اگه خوندین بگین منم براتون بخونم 🌹 اگه دعاهاتون زود مستجاب میشه لطفا بهم درخواست دوستی بدین کارتون دارم 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقیقتو بگو که همسرمو دوسدارم ولی ایشون طلاق میخاد منم پس مهریمو میخام کوتاه نیای ها .. دختر اسباب با ...

یه بحشیشو بخشیدم بابام گفت فقط زودتر تز شرش راحت شیم اونم هی گفت ندارم ندارم تا مهریه رو نبخشید طلاق نمیدم

خداوندا شبم را روز گردان...
2731

در ضمن مطمئنا پشيمون ميشى چون دلت به طلاق نيست و ديدت هم منفيه وطلاق نگرفته دارى به ازدواج فكر ميكنى تو اگه يه سال بعد طلاقت خواستگار نداشته باشى فورى خودتو ميبازى كه اره چون طلاق گرفتم كسى نمياد جلو وفلان پس كاش طلاق نميگرفتم

بگويارب،چه بدگفتم چه بدكردم كه خويشتن را نزدت ديوودد كردم؟
وقتی خودت میگی دختر تو عقد طلاق میگیره شانس ازدواج خوب نداره همونم میشه اول باید ایمانتو قوی کنی و ...

اول باید سعی کنم فراموشش کنم

همش خوبیاش میاد جلو چشمم

ابراز علاقه هاش شوخی کردناش...

با مشاور صحبت کن تصمیم درست بگیر

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2738
در ضمن مطمئنا پشيمون ميشى چون دلت به طلاق نيست و ديدت هم منفيه وطلاق نگرفته دارى به ازدواج فكر ميكنى ...

من از اینکه نتونم فراموشش کنم و دلم هنوز باهاش باشه میترسم چیکلر کنم

سلام

هیچ شرح حال مناسبی از وضعیت خودتان ارسال نکردید .

کسی نمیداند دلیل اینکار چیست.

کسی متوجه نشده مشکل داماد یا شما چیست.

کسی متوجه دلبل این کار نشده.

توضیحات شما اصلا کامل نیست. چطور انتظار کمک از افرادی را دارید که هیچ اطلاعاتی از وضعیت و دلایل اینکار ندارند؟؟؟

خواهشمندم باتوجه به مهم بودن موضوع، یا شرح حال کامل ارسال بفرمایید و درخواست همفکری با سایرین داشته باشید، یا با یک مشاور خصوصی این مورد را مطرح کنید.

خواهر گلم، زندگی شما آنقدر مهم است که در این چند خط خلاصه نمیشود.

خواهشمندم به نظرات غیر کارشناسانه توجه نکنید .

طلاق همیشه بد است . همیشه!!  اما برخی موارد بهترین تصمیم طلاق است!

بخاطر هیچ و پوچ طلاق نگیرید و بخاطر انگ مطلقه شدن، همه چیز را تحمل نکنید

موفق باشید

یه بحشیشو بخشیدم بابام گفت فقط زودتر تز شرش راحت شیم اونم هی گفت ندارم ندارم تا مهریه رو نبخشید طلاق ...

اون که نمیخواست ببیندت از دفتر قضایی درخواست ترک زوج رو میدادی سره ۴تا۶تا اگه پیشت نمی اومد دادگاه بهت حق طلاق میداد . ولی بازم خداروشکر که همه مهریه رو نبخشیدی چون خونوادگی انگلن باتوجه به تاپیک قبلیات

اول باید سعی کنم فراموشش کنم همش خوبیاش میاد جلو چشمم ابراز علاقه هاش شوخی کردناش...

خب ببین خسیس بودنش چطور بود

یه موقع طرف درآمدش کمه یا فعلا نمیخواد زیاد خرج کنه برا عروسی داره پول جمع میکنه

یا دهن بینیش ممکنه کسی اومده راهنمایش کرده تو زود جبهه گرفتی

باید دقیقتر بشی

بعدم شده با هم بریید مشاوره

بهش گفتی یا نه

2706