2752
2734
عنوان

خانما لطف بیاید

66 بازدید | 8 پست

خانما نی نی ما ۴ روزش هست زردیش هم ۱۶ هست چیکار کنیم خوب بشه ، ببریمش دکتر یا مهتابی بگیریم براش ؟ اگر سابقه داشتین میشه راهنمایی کنیددددد خیلی نگرانم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه شیرخودتو میدی اصننننننن چیزای گرمی نخور.عرق کاسنی بخور.حتما مهتابی بخرخونه.لباسای زرد و نارنجیم به هیچ وجه فعلا نپوشون بهش

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
2731

عزیزم بهترین راه اینه که ببری پیش متخصص 

پسر منم ۴ روزه که بود زردیش ۱۴ بود ۲ روز زیر دستگاه بود توی خونه بعدش ۵ روز خوب شد دوباره برم آزمایش زردیش روز ۱۲ که به دنیا اومده بود شد ۱۰ بعد یه روز گذاشتیم دستگاه اما بازم تا الان که ۳۵ روزه اس فکر میکنم کمی داره در واقع زردی ۲ هفته اول خطر ناکه و بابد زیر نظر متخصص باشه

بچه خواهرم هست باش بهش میگم ممنون عزیزم 

خداحفظشون کنه

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم