2737
2734
عنوان

از طلاق پشیمون میشم؟

1029 بازدید | 89 پست

من تو عقدم شوهرم و خانوادش یه سری دلیل و بهونه و ایراد گرفتن که هیییچکس قبول نکرد حتی فامیلای خودشون گفتن کسی بخاطر اینچیزا جدا نمیشه...ولی گفتن فقط طلاق 

الان توافقی رفتیم وکیلم گرفتیم متتظر وقت دادگاهیم

من دوسش دارم هنوز ولی خانوادم میگن ب دردت نمیخدره همش دتبال بهونه است و مرد نیست و ...

حالا میخوام بدونم تو دادگاه چی بگم...میترسم پشیمون شم با اینکع اونم دهن بین بود حساس بود خسیس بود 

منم دخترم ولی میترسم دیگه ب چشم دختر عقد کرده نگام کنن نتونم ازدواج کنم اینم بگم خانوادم خیلی مذهبی و سنتی ان 

خداوندا شبم را روز گردان...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حقیقتو بگو که همسرمو دوسدارم ولی ایشون طلاق میخاد منم پس مهریمو میخام کوتاه نیای ها .. دختر اسباب بازی دو روزش که نبودی اسم روت افتاده بزار بفهمن خربزه که بخوری باید پای لرزشم بشینی

2740

وقتی خودش درخواست طلاق میده موندی برا چی دیگه؟ میگی خسیسه و دهن بین، جدا شو نترس شوهر هست فت و فراوون ففط جدا شو و بدبخت نکن خودتو

کار خوب خدا درست کنه، سلطان محمود خر کیه 🙂🙂🙂🙂
از طلاق رو نمیدونم ولی از زندگی کردن با مردی که دوست نداره و دهن بین و خسیسه قطعا پشیمون میشی

آخه چرا دوسم تداره مگع چی کم داشتم😭

خداوندا شبم را روز گردان...

وقتی خودت میگی دختر تو عقد طلاق میگیره شانس ازدواج خوب نداره همونم میشه

اول باید ایمانتو قوی کنی و هزاران نفر بودن بعد طلاق ازدواج بهتری داشتن

همیشه مثبت فکر کن مثبت فکر کردن یعنی نسبت بخدا خوش بین باشی

2706