2737
2739
عنوان

از طلاق پشیمون میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 89 پست
ممنون تاپیکای قبلی گفتم توضیح دادم مشاورم گفت طلاق بگیر ولی خودم احساسی فکر میکنم میترسم نتونم فرامو ...

اگر با ارائه شرح حال به مشاور خوب و مطمئن،  راه حل شما طلاق است،  پس بهتر است اقدام کنید و بفکر بهتر شدن باقی زندگی خودتان باشید.

در خصوص اینکه فرمودید چطور این شرایط را تحمل کنم :

1- هر یک از ما ممکن است در طول زندگی، به هر دلیل یکی از اعضای خانواده را از دست بدهیم. ابتدا با خودمان فکر میکنیم چگونه بدون او زندگی کنیم؟  اما خداوند قدرت فراموشی را به ما داده و میتوانیم با گذشت مدتی ، شاید ۶ماه یا یکسال، بزرگترین غمها را فراموش کنیم. مطمئنا شما هم چنین قدرتی را خواهبد داشت!

2- بعنوان یک مرد و برادر شما این نظر را میدهم:  هررررگز طلاق گرفتن شما در زمان عقد و یا حتی بعد از ازدواج، نمیتواند مردی که عاشق انسانیت و رفتار شما شده است را از ازدواج با شما پشیمان کند.!!!!!

خواهر گلم ،  اگر شما اصول اخلاقی و رفتاری را رعایت کنید، اگر خودتان را در زندگی به جایگاه قابل اتکا برسانید، اگر در زمان مجردی، بجای حضور در جمعهای پر از پسر و مرد ( به هر بهانه ای)  سعی در انتخاب یک زندگی سالم داشته باشید، قطعا پسرها برای ازدواج با شما التماستان خواهند کرد!!! این را به شما قول میدهم.

اما اگر در جمعهای مختلط و مهمانی های آنچنانی حضور داشته باشید و به راحتی پارتنر خودتان را عوض کنید و به بهانه عشق و حال و جوانی، دست به هر نوع رفتاری بزنید،  ممکن است پسرهای بسیار زیادی جذب شما شوند، اما اگر مایل به ازواج هستید، قول میدهم از این جمع، شوهر و مرد زندگی بدست نمیاوردید.

سلامت زندگی کنید

سلامت رفتار کنید

سلامت شادی کنید

سلامت بگردید

سلامت تفریح کنید

با دوستان سلامت رفت و آمد کنید

به ظاهر خودتان رسیدگی نسبی داشته باشید

به اندامتان رسیدگی نسبی داشته باشید

آنوقت پیشنهادهای فراوانی خواهید داشت و به حال امروز خودتان خواهید خندید. انشالله.

موفق باشید

زد ب سیم آخر دیگه ب هیییچ صراطی مستقیم نشد فقط زنگ زد ب داییم گفت مهریه رو ببخشه تا طلاقش بدم

ن میگم چطور خسیس بود 

چرا زد ب سیم آخر

چرا فکر میکنی دهن بینه

عزیزم قشنگ ریشه یابی کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن میگم چطور خسیس بود  چرا زد ب سیم آخر چرا فکر میکنی دهن بینه عزیزم قشنگ ریشه یابی کن

چون تا وقتی با منه باهام خوبه میره خونه فرداش زنگ نیزنه میگه تو ب خواهرم اینو گفتی ب مامانم اونو گفتی فلان بیسار...

خسیس بودنشم مثلا ی بار ی رستوران خوب نبرده منو ی سرویس طلا خرید برد خونشون گفت شب عروسی بهت میدم😐

خداوندا شبم را روز گردان...
چون تا وقتی با منه باهام خوبه میره خونه فرداش زنگ نیزنه میگه تو ب خواهرم اینو گفتی ب مامانم اونو گفت ...

والا ما هم رستوران نبرده چون اون موقع سرباز بود الان کارت پولیش دست منه

موقع عقد شوهر منم همش ب حرف خانواده اش بود

تا سر بچه دومم نمیدونی چقد اذیت شدم اعتماد بنفس نداشتم کم کم خوابیدم ب خوابش 

مادرش باید در مورد همه چی نظر میداد

خواهراشم همینطور

بیست سال از زندگیم گذشته بی احترامی هم نمیکردم ولی خوب شوهرمو تو دستام گرفتم

عزیزم اگه میبینی راه برگشتی هست تلاشتو بکن 

نمیگم همش اون مقصره ما حرفهای تو رو شنیدیم ب

همیشه باید ببینم طرف دیگه چی میگه 

ببین رفتار خودت چطور بوده

اگه میتونی بهش بگو بریم مشاوره اگه قبول کرد ب پدرت بگو هنوزم دوسش داری تلاشتو کن البته حتما ب رفتار خودتم فکر کن و یه مشاوره درست و درمون برو

اگه میبینی فایده نداره تمومش کن 

2731
والا ما هم رستوران نبرده چون اون موقع سرباز بود الان کارت پولیش دست منه موقع عقد شوهر منم همش ب حرف ...

اگه اون بخواد حله میریم مشاوره

ولی نمیاد دیگه انقدددد ننه باباش تو گوشش خوندن بدردت نمیخوره

ولی خودم مثه احمقا حس میکنم هنوز ی ذره دوسم داره

له درد این میخوره که  دختر مردمو نگیری یکی دوماهه بازیچه کنی بعد سیر شدی  مفتی طلاق بدی&nb ...

من با اینکه مهریمو به خواست خانوادم اجرا گذاشتم شدیداً مخالف این بودم . خردفه جلسه دادگاه دارم عذاب میگیرم . 

2740
من با اینکه مهریمو به خواست خانوادم اجرا گذاشتم شدیداً مخالف این بودم . خردفه جلسه دادگاه دارم عذاب ...

خب عزیز شاید خودتو مقصر توی طلاقت میدونی ببخشید اگه اشتباهی احساس کردم قصد بدی نداشتم ولی معمولا ادم وقتی اون ته ته دلش خودشو مقصر ببینه عذاب وجدان میگیره

ازدواج یعنی آرامش وقتی نتونستید این آرامش رو بهم بدید پس اصرار نکن

اگر بچه داشتی میگفتم انقدر قوی شو که چرخه دنیا رو یه جور دیگه بچرخونی ولی وقتی هنوز زیر یه سقف نرفتی و توی دوران شناخت به این نتیجه رسیدی یا رسیده که به درد هم نمی‌خورید چرا غصه میخوری 

لطفا فکر های پیرزنی هم نکن مطمئن باش مورد ازدواج خیلی خوب هم توی مسیر زندگیت میاد امید به خدا داشته باش

من مسلمانم به خدای علی بن ابی طالب(ع)
شوهرت خیلی بچه مونده مشخصه به حرف خانوادش هست یه روزی پشیمون میشه متوجه اشتباهات میشه ولی دیره

چرا دوسم نداشت یعنی مامانش مهمتر از زنش بود😭

چرا دوسم نداشت یعنی مامانش مهمتر از زنش بود😭

بحث دوست داشتن نیست شایداونم دلش باهات باشه ولی عرضه نگه داشتن تورونداره فردا پس فردا بچه داربشی بدترمیشه مگه اینکه خودش یه روزی به خودش بیاد 

2706