2752
2734
عنوان

از طلاق پشیمون میشم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 89 پست
آخه اونجوری اونم اذیت میکنه طلاق نمیده الکی عمرم هدر میره قانونم با مرداست اینم هیچی ب نامش نی

عزیز به حرفم گوش بده اگه ما خانوما فکر میکنیم قانون با مرداست چون قانونو نمیدونیم شما از حق حبس بکارت استفاده کن ببین بعدش به پات می افتن یا نه. شما همه مهریتو باتوجه به داشتن بکارت اجرا میزاری و ایشونم موظفه همه مهریتو پرداخت کنه تا باهاش بری زیره یه سقف. یعنی مجبوره تا اخره عمرش مهریتو پرداخت کنه و  مجرد بمونه و حتی خود شمام وظیفه زناشویی در قبالش نداری

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو چيزى كم نداشتى عزيزم بحثه لياقته شايد چون ازش سرتر بودى كنارت اعتماد به نفسش پودر ميشد ترجيح داد ...

آره تحصیلات و وضع مالیمون سرتر بود ولی خب دوسش داشتم خیلی زیادددد

خداوندا شبم را روز گردان...
عزیز به حرفم گوش بده اگه ما خانوما فکر میکنیم قانون با مرداست چون قانونو نمیدونیم شما از حق حبس بکار ...

یعنی چی این

آخه دیگه وکیل گرفتیم توافقی درخواست دادیم 🤦🏻‍♀️

2731
یعنی چی این آخه دیگه وکیل گرفتیم توافقی درخواست دادیم 🤦🏻‍♀️

بخدا اکثر وکیل ها حروم خورن اخه برای توافقی برا چی وکیل گرفتین و پول وکیل میدین🤦🤦🤦🤦 گل دختر ان شالله هرچی خیره و صلاحته همون پیش بیاد با وکیلت صحبت کن بگو میخای از حق حبس بکارت استفاذه کنی ببین چی میگه هنوز که مهر طلاق شناسنامتون نخورده شاید بشه استفاده کرد

خب چرا توافقی؟باید مهریه میذاشتی اجرا تا خودش درخواست بده

چون چیزی ب نامش نبود مهریه مم عندالستطاعه بود متاسفانه

فایده ای نداشت دیگه خانوادم گفتن زودتر فقط تموم شه

آخه چرا دوسم تداره مگع چی کم داشتم😭

خب وقتی خودش درخواست داده دیگه میخوای بری بگی دوست دارم طلاقم نده؟بعدشم فقط دوس داشتن که نیس خودت داری میگی خسیس و دهن بینه فردا عروسی کنید هزار تا مشکل بدتر داری

شما بري داخل اين زندگي هم برات چيزي جز پشيماني نداره..وقتي علنا ميگن نيمخوان..چرا بايد وارد چيزي بشي ك تهش مشخصه؟!

طلاق هم دو سر داره..همش بستگي به خودت و رفتارت و افكارت داره

ك انتخاب بعديت چي باشه..

براي خودت شان و منزلت قائل باشي ..سريع دنبال ازدواج مجدد نباشي

صبور و متين به راهن ادامه بدي نه تنها پشيموني نداره بلكه خوبيم دار

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2706