2733
2734

پدرشوهرم خیلی کارها برای دخترش و دامادش کرده خونه خرید براشون ماشین و....خیلی ...برای پسرشون هیچ وقت  از این خبرا نبوده . امشب مهمونی داد برانوزادش از زبون زن داییشون درومد که باباشون براش گوسفند کشته...میخوام مطمعن شم که کشته و به خواهرشوهرم و مامانش بفهمونم که میدونم ...هیچ اتفاقی نمیفته همونطور که قبلا نیفتاده فقط خیلی زورم میاد و میخوام بدونن میدونم .به نظرتون چی بگم یا پیام بدم که مطمعن شم و بدونن که میدونم...فقط اگر کسی میخواد بکه پول خودشه و اختیارشو داره هیچی نگه و بره از تاپیک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برم پس از تاپیکت

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2728
2738

درکت میکنم اما هیچی نگو که کوچیک نشی چون هرچیزی بگی فقط خودت رو میاری پایین.

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  

خوب توهم بگو بابات این کارارو واست کنه 

دنبال شر میگردی

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

حالا دقیقا واس ما برعکسه خانواده ی من ینی پدرم اینا همه ی این کارها رو واس عروس وپسر میکنن

ما دخترام هیچ پای بته بزرگ شدیم😐😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706