2733
2739

پدرشوهرم خیلی کارها برای دخترش و دامادش کرده خونه خرید براشون ماشین و....خیلی ...برای پسرشون هیچ وقت  از این خبرا نبوده . امشب مهمونی داد برانوزادش از زبون زن داییشون درومد که باباشون براش گوسفند کشته...میخوام مطمعن شم که کشته و به خواهرشوهرم و مامانش بفهمونم که میدونم ...هیچ اتفاقی نمیفته همونطور که قبلا نیفتاده فقط خیلی زورم میاد و میخوام بدونن میدونم .به نظرتون چی بگم یا پیام بدم که مطمعن شم و بدونن که میدونم...فقط اگر کسی میخواد بکه پول خودشه و اختیارشو داره هیچی نگه و بره از تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برم پس از تاپیکت

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
2731
2740

درکت میکنم اما هیچی نگو که کوچیک نشی چون هرچیزی بگی فقط خودت رو میاری پایین.

حتما امضام رو بخون. سلام طاعات و عباداتتون قبول. این روزها ترند ترین موضوع جهان بحث جنگ فسطین و اسرائیل هست.شاید برای خیلی هاتون توی این جنگ روایت ها سوال پیش بیاد که ماجرا چیه، دعوا سرچیه و اصلا به ما چه ربطی داره.وظیفه ی ما اینجا چیه و اصلا این ماجرا ربطی به مسئله ی ظهور داره؟! شاید مادرید و یا معلمی هستید که بچه ها و دانش آموزانتون سوال میپرسن و نمیدونید باید در این مورد چی بهشون بگید.من میخوام یک دوره ی کاملا رایگان ۷روزه بهتون پیشنهاد کنم که جواب تمام این سوالهاتون رو داده.دوره از ۱۰ فروردین شروع میشه و کاملا افلاین هست. پادکست های نیم ساعته در کانال های ایتا بله یا تلگرام در اختیارتون قرار میگیره حتی اگر زمان ندارید گوش بدید خلاصه و نقشه ذهنی هم دارن.فرصت زیادی ازتون نمیگیره اما قطعا میتونه کمک کنه مرز بین حق و باطل رو تشخصی بدید و بفهمید وظیفه ی ما این وسط چیه. این دوره با زحمت گروهی از دغدغه مندان تنظیم شده به امید اینکه قدمی در جهت آمادگی در راه ظهور برداریم. بهم درخواست دوستی بدید لینک ثبت نام رو براتون میفرستم.

خوب توهم بگو بابات این کارارو واست کنه 

دنبال شر میگردی

عاشق شکلات و پاستیل 😋 افراد بی ادب ریپلای نمیشن پس فک نکن حق با توئه دلیلی نداره باهات بحث کنم حتی کامنتات دیگه خونده نمیشع 🙂دهه شصتی هستم 😍🌹 دخملم 🥰♥️🌹همسرم ♥️

حالا دقیقا واس ما برعکسه خانواده ی من ینی پدرم اینا همه ی این کارها رو واس عروس وپسر میکنن

ما دخترام هیچ پای بته بزرگ شدیم😐😐

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
2706