2737
2739
عنوان

پدرشوهرم برا بچه ی خواهرشوهرم گوسفند کشته ....

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 57 پست
اگه پدر شمام در قید حیاته همینکارارو کنه چششون دراد

فکر می کنی براشون مهمه من خواهرم بهمون قرض داد خونه خریدیم بابام نمیتونست اون موقع مادرشوهرم اینا خیلی راحت میگفتن چه اشکال داره آدم قرض بده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارثش مبارک خودش باشه مطمعنم از اونم چیزی به شوهر من نمیدن 

اونش دیگه قانونه😄

البته انشاالله صد سال خدا عمر با عزت بده به پدر شوهرت

اما خواهرانه میگم بهت. میخوای احترام خودتو نگه داری خودتو به هیچ وجه وارد مسائل مالی خانواده شوهرت نکن. شما چیزی بگی و بحثی پیش بیاد مطمئن باش شوهرتم حقو میده به خانوادش ‌. پس چیزی نگو

الان عصبانی هستی یه کاری می‌کنی اما مطمئن باش بعدش پشیمون میشی

پدر شما باید میکشت

والا پدر خانم گناه کرده انگار سبسمونی میده به دخترش کادو میده روش باید گوسفند هم بکشه؟شما کدوم شهرید که پدر دخترو شکنجه میکنن؟ما گوسفندو پدر پسر یا خود اقا میکشه کادو هم برای عروی میخرن خانواده های  عادی  طلا هر چند ظریف  خانواده های عیان برلیان چه چیزا که نمیشنوم تو این سایت ....

2728
عزیزم پس فردای روز ارث شوهر شماهم دو برابره من مورد دیدم مشابه همین، به رو آورده و پدر شوهر همیشه س ...

عزیز من واقعا تفکرت اینه؟؟ این خونواده ها اگه به دخترشون بیشتر ندن مطمئن باش به پسرشون نمیدن. نهایتا خیلی عادلانه مساوی تقسیم میکنن‌

ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اصولا بابای دختر برای زایمان دخترش میکشه بابای منم برای دختر هاش کشو پدر شوهرم هم برای خواهر شوهرام

برای ما پدر نوزاد دنیا اومده میکشه چه ربطی داره که پدربزرگ بخواد بیفته زحمت 

2738
عزیز من واقعا تفکرت اینه؟؟ این خونواده ها اگه به دخترشون بیشتر ندن مطمئن باش به پسرشون نمیدن. نهایتا ...

من اصلا فکر نمیکنم به همچین مسائلی

جدی میگم

اون حرفم صرفا جهت آروم کردن استارتر بود وگرنه حتی یک درصد برای زندگی خودم به این چیزا فکر نکردم و نمیکنم

فکر کردن بهشم زشته چه برسه به زبون آوردنش

برعکسش کمه مگه؟ بله عدالت باید باشه ولی ما که مسئول رفتار بقیه آدما نیستیم

ما نهایتا ببینیم و یاد بگیریم و توی زندگی خودمون بین دختر پسر فرق نذاریم

دقیقا همش و مادرشوهرم و خواهرشوهرن برمیدارن

عزیزم من پدربزرگ بیشرفم همه چیزشو به عموم و عمه هام داد به خدا قسم پدرم هیچ کاریش نکرده بودا هیچی... تا لحظه ی اخر مرگشم بهش رسید ولی تهش چی شد ؟ما ۳ برابر همشون ثروت داریم واقعا خدا عدالتو اجرا میکنه من به این اعتقاد دارم ما هر چه قدر میریم بالا اونا همونقدر چششون درمیاد ولی من هیچ کقت حلالش نمیکنم الهی حق ما کوفت همشون بشه اتیش بشه بره تو گور پدربزرگم 

دقیقا همش و مادرشوهرم و خواهرشوهرن برمیدارن

دورت بگردم مگه شما محتاج گوسفند پدر شوهرتی؟

خدا روزی شمارو محفوظ نگه داشته

بری پایین بیای بالا روزیت میرسه بهت

یه چیزی روزیت هم نباشه هرطوری شده از مالت میره بیرون. با تصادف و قضا و بلا

یادمه چند سال پیش که میشد با صد میلیون مسجد ساخت به بابام گفتم بیا این پولو بده مسجدو بساز ، تا ابد هر یدونه صلوات ثوابش برات میاد

گوش نکرد و گذاشت بورس

پولش کاملا رفت

اون پول روزی بابای من نبود. چه میداد مسجد چه نمی‌داد از مالش می‌رفت کنار

شاید خیلیا دیدگاه منو قبول نداشته باشن ولی من توی مسائل مادی دیدم اینه. تلاش جای خود ولی حرص و جوش مال دنیا رو نمی‌زنم

روزیم باشه خدا میرسونه دیگه