2752
2734
عنوان

پدرشوهرم برا بچه ی خواهرشوهرم گوسفند کشته ....

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 57 پست

[QUOTE=306160634]هیچی نگو که بده میشی. تاپیک منو بخون ببین بعد چند سال چوبشو میخورم.. [/QUOTE برام مهم نیست بده بشم من فقط میخوام بدونن خبر دارم مگه شوهرم اینهمه خوبه بود چه گلی به سرش زدن من باهاوشن تقریبا خوش رفتارم اونم به خاطر خدا و گرنه انقدر تبعیض دیدم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
کاش خواهڕشوهرت بودم پیام بدە یا بهشون بگو گوسفندو چرا تنهای خوردین

مسئله تنها خوردنش نیست یه بسته کوچیک به ما دادن مک معمولا بهم گوشت نذری میدن میدم نیازمند مسئله گوسفنده که پدرشوهرم براشون کشته

تاثیری نداره ولی حداقل میفمن که من و همسرم فهمیدم و دل خودم یکم آروم میگیره

اینجورچیزاروبرای خودت بی اهمیت جلوه بده ،مادرشوهرم هرسال محرم نذری میپزه کل محل اون روز اونجان جز منو جاریم نمیگه ،نهایت یه ظرف کوچک باپسرش میفرسته امااا هیچ وقت به روش نکشیدم بهشون ثابت کردم اینجورچیزا هیچ ارزشی برای من نداره که بخوام بهش فکر کنم ،کوچیک  بودنشون ثابت کردم بهشون 

متاسفانه باعث خیلی از اختلافات همین فرق گذاشتنه والدینه چرا برا پسرشون نکنن مگه اون نوشون نبوده؟&nbs ...

خب من تاحالا داداشم بچه دار نشده.ولی قطعا کارای بیشتری برای برادم کرده خونه بهش داره کار بهش داده درس دانشگاه رفته و خرجشو داده طلا برا زنش گرفته گوسفند تو اینا گم میشه.ولی حتما برای برادر زادم هم گوسفند میگیره اون فعلا بچه نداره

بحث پسر و دختر نیست هم من هم خواهر شوهرم دوتاشو داریم

ول کن ترو خدا بشین دعا کن بچه هات عزیز خدا باشن نه بنده خدا اینم هی خونه بده ماشین بده سر خودشو ببره بده نوه هاش بخورن ولش کن خدا عدالتو جوری برپا میکنه که خودتم انگشت به دهن میمونید قول میدم بهت که میبینی و دیگه اصلا بهشون خوبی نکنید بیفته بمیره هم دستش یه لیوان اب نده شوهرتم خودش میدونه 

خب من تاحالا داداشم بچه دار نشده.ولی قطعا کارای بیشتری برای برادم کرده خونه بهش داره کار بهش داده در ...

افرین پس برا جفتتون کم نذاشتن شرایط اسی خیلی با شما فرق داره 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤