2733
2734
عنوان

پدرشوهرم برا بچه ی خواهرشوهرم گوسفند کشته ....

| مشاهده متن کامل بحث + 796 بازدید | 57 پست
اینم بگم شوهرمن خیلی کارها براشون کرده 

اینم من بگم ک شوهر شما اشتباه کرده بهشون بگه ازین ب بعد داماد جانتون بکنه 🫤🫤🫤🫤

خوبی ک از حد بگدرد نادان خیال بد کند

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

محلشون نده گلم چون خودت اذیت میشی دوتا بچه زاییدم حتی بیمارستان نیومدن دیدنم کادو و گوسفند پیشکش حالا جاری و خواهرشوهر خودشون جر دادن واسش کادو و سکه وگوسفند فک کنم ما ناتنی هستیم میفهمم چی میگی مهم پولش نیست مهم ارزشی هست که برامون قائل نمیشن

2731

شما هم بگو پدرت برای شما و دامادش همون کارا رو بکنه 

خونه و ماشین بگیره و مهمونی بگیره

فرق گذاشتن بین بچه ها خیلی بده . خیلی 

اما کسی که حق اعتراض داره همسرته ، نه شما

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
خب منم بابام برا بچم کشت .و پدر شوهرم هیچ کاری نکرد خب زن داداشم حق نداره از پدرم گله کنه

متاسفانه باعث خیلی از اختلافات همین فرق گذاشتنه والدینه چرا برا پسرشون نکنن مگه اون نوشون نبوده؟ 

پادشاه قلبم👑 اونیه ک تنها ملکه ی قلبش منم❤
تاثیری نداره ولی حداقل میفمن که من و همسرم فهمیدم و دل خودم یکم آروم میگیره

اشتباهت همینه ،برای اونا اهمیتی نداره فقط میگن دیدی حرصش دادیم نهایت دوست داشتیم  ،همینا باعث اختلاف بین خودت وشوهرتم میشه بهتر سکوت کنی کم کم فاصله بگیری ازشون 

عزیزم پس فردای روز ارث شوهر شماهم دو برابره

من مورد دیدم مشابه همین، به رو آورده و پدر شوهر همیشه ساکت مستقیما گفته پول و زندگی خودمه و به عروسا ارتباط نداره 

پس بنظرم چیزی نگو و شخصیت خودتو حفظ کن

نگن ما نمرده اینا دنبال پول و.. هستن

من به "پول خودشه، اختیارشو داره" اعتقاد دارم. ولی به "لطف و محبت خودمه،دلم میخواد دریغش کنم" هم اعتقاد دارم.

و در صورتی که کمک بخواد می‌گم برو از همون کسی که بهش سرویس میدی کمک بگیر  

افسون هستم...