2733
2734
عنوان

یه زن الان ب گوشیه شوهرم زنگ زد

| مشاهده متن کامل بحث + 785 بازدید | 43 پست

یه سیم بزن به پریز اون سر بده به شوهرت بابا یارو خوابش میاد رمزشم بهت داده بزار بخوابه پرینت بگیر خیالتو راحت کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یادمه یبار اشتباهی بجای شماره بابام شماره یه آقایی و گرفتم وای خانمش مثل شما پیگیر بود تا ۳ روز زنگ میزد فحششششش میداداااااا یه فحشایی میداد آبروم رفته بود میگفت تو با شوهر من دوستی شوهرش اونطرف داد میزد یعنی مکافات بود

در جواب ابلهان آنقدر خاموش ماندم كه گفتند حرف حساب جواب ندارد😂

عزیزم اینجوری نباش 😔😔🙄 خیلی خودتو داری اذیت میکنی همسرت رو هم همینطور! خب رمزش رو عوض کرده باشه گوشی شخصیه عزیز دلم پایه زندگی باید رو اعتماد باشه❤

اگه برگه سرونشتت رو خدا امضا کرده باشه پس ایمان داشته باش بالاخره از یه جاییش خوب میشه😍🤲🏻
چرا همش دلداریم میدید خب شاید پاک کرده تماسا و پیامارو واقعأ نمیتونم بخابم

خب چرا اینقدر بدبینی عزیزم؟ 

اگه برگه سرونشتت رو خدا امضا کرده باشه پس ایمان داشته باش بالاخره از یه جاییش خوب میشه😍🤲🏻
2706