2733
2734

چقدر دلم برای نشستنش خوابیدنش صحبت کردنش تنگ شده بود. صدای مادرم و شنیدم دوباره توی مغزم صداش تداعی شد. چند بار اسمم و‌صدا زده بود چقدر دلم برای شنیدن اسمم با صدای مامانم تنگ شده بود. یه جا داشت نماز میخوند چقدر دلم برای نماز خوندنش تنگ شده بود چقدر دلم برات تنگه مامان ، خدایا دلت نمیسوزه وقتی بچه ای از داغ مادر زار میزنه؟ کاش این درد درمون داشت . بچه ها چه جوری دارین خودتون و تسکین میدین؟ سه سال و دو ماه شد 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

منکه هفت سالگی مادرم فوت شد چی بگم پس اصلا صورتش یادم نمیاد عکسامونم بابام انداخت دور. 

صورت زیبا نمیآیدبه کار. حرف اگر از معنی داری بیار. هیچوقت برای ازدواج دنبال شوهر خوشتیپ نگردید، یه مردمهربون زشت  اندازه  صد تا شوهر خوشتیپ بداخلاق می ارزه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منکه هفت سالگی مادرم فوت شد چی بگم پس اصلا صورتش یادم نمیاد عکسامونم بابام انداخت دور. 

آخی عزیزم چقدر سختی کشیدین 

2740

هیچ انسانی بامرگ از بین نمیره و کسایی که از دست دادیم فقط جسم که یک لباس هست رو کنار گذاشتن و هنوزم در کنار ما حضور دارند....من خودم پدرم چند ماه پیش فوت کرد و این حقیقت برام روشن شد که اصلا مرگی وجود نداره و ما همیشه حضور داریم...از یک دونه ی کوچیک که زیر خاک رشد میکنه و تبدیل به یک درخت سَرسبز میشه و هرسال در بهار شکوفه میده میشه فهمید که هیچ چیزی در این دنیا از بین نمیره و هیچ اشتباه و نقصی هم توی این عالَم نیست....وجودِ ما بینهایت هست و همیشه در لطف و عشق زندگی خواهیم کرد چون این جسم ما فقط یک لباس هست که با مرگ هم ما ادامه ی زندگیمون رو خواهیم داشت....مطمئن باشید مادرتون هنوزم کنارتونه و بیشتر از قبل حضور داره چون دیگه توی جسمش محدود نیست..

من ۲ سال و۴ماه شد بابامم خیلی اخلاقش بده هی میگم مامانم چجوری باهاش سر کرده

خدا رحمتشون کنه خیلی سخته 

هیچی روحمون انگار مرده میگذرونیم واقعا همه کسم بود پدرم بود مادرم بود۲ سال ونیمه ندارمش

خیلی سخته دیگه واقعا بعد از رفتن مادر انگار ما هم مردیم

بعضی وقتا میگم مامانم راحت شد

از دنیا که آره ولی کاشکی بچه هاشونم با خودشون میبردن آدم تو هر سنی که باشه بدون مادر عین مرغ سرکندس

2706