2737
2739

برا ادمی که هم درس بخونه هم ورزش کنه البته در حد 20 دیقه اینا ؟ پوست و موهام داغون میشه ؟ مکمل میخورم و روتین پوستی ام دارم ؟ درس دارم واقعا باید بخونم کمی هم دیر شروع کردم از طرفی اصلا نمیخوام بدنم اسیب ببینه چون شنیدم اگه خواب مضرب یک و نیم باشه  کامل میشه و اینکه 15 ساعت هم بعد غذا میخوابم و 15 هم بعد شام بعد ساعتای 8 شب اینا به نظرتون ممکنه اسیب ببینم ؟ 

برای یکشب چیزی نمیشه ولی مداوم اصلا خوب نیست

اگه خوابت کامل نباشه از درس هم چیزی نمیفهمی

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

روانت ب فنا میره

دکترارو نگاه کن

یکی اعصاب ندارن

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید
2731

برا من به راحتی میشه دووم اورد ولی ادم با ادم فرق داره من کلا ادم خوابالویی نیستم 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)

دیگه حداقل ۶ ساعتو بخواب

تو اون دوساعت بیخیال درس شو ، خواب رو بیشتر از ۲،۳ روز نمیتونی به تعویق بندازی ، بعدش بازدهیت میاد پایین

از نو شکوفه کن ، به همه ثابت کن پژمردگی خرافه است...💚✨🌱
2740
فقط برا 48  روزه

عزیزم فرقی نمیکنه سیستم بدنت بهم میریزه 

شاید زندگی همین باشد،من صاحب آرزویی باشم که شیرینی تعبیرش از آن دیگری ست..ذره ای بهر نبردیم از عالم ،نکند،مافقط بهر تماشای جهان آمده ایم ..این جمله رو همیشه از من یادگار داشته باش که برای تک تک کارایی که بقیه واست میکنن قراره تو سری بخوری🤝مراااااااا به هیچ بدادی و من هنوز بر آنم که از وجود تو مویی به عالمی نفروشم..نکنه باور کنی دوست دارماشونو که تهش تلخیه نخواه که باور کنی....ماهردو شاخه ی یک درخت بودیم ...چه میشد اگر باد از دو سو می وزید؟!اقایون درخواست دوستی ندید