2752
2734
میتونم بهت بگم تمام روزایی که با این پروسه و درداش زندگی کردی ، زندگی کردم . ماها دیگه فقط جسممون دا ...

چقدر حرفات شببه حرفای دلم 😥 من هفت سال پدرم دست به دعا بود که من بچه دار بشم پسرمو خدا بهم داد از بارداری م این طفلک بستری شد و .....

ماها فقط زنده ایم واقعا ....‌

جدیدا حسادت میکنم به تموم خونه های حیاط داری که صدای ابپاشی تو حیاطش میاد یا مادر بزرگی که نوه ش بغلش و .....کلا شدم حسرت و بغض 

چقدر حرفات شببه حرفای دلم 😥 من هفت سال پدرم دست به دعا بود که من بچه دار بشم پسرمو خدا بهم داد از ب ...

منم شدم حسرت و بغض و‌ موی سفید. من اون لحظه ای که با دخترم نشستم کنار تابوت همونجا دیگه تموم شدم 

هرجا چراغی روشنه از ترس تنها بودنه... ای ترس تنهایی من ، اینجا چراغی روشنه 😔🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حق داری، امروز  با خواهرم کلی گریه کردیم چون حال هیچکی خوب نیست با هیچی حالمون خوب نیست من تمام ...

سلام با خوندن پستتون ساعت ها گریه کردم با پوست و استخوان درکت میکنم منم پدر نازنینم رو ناگهانی از دست دادم ولی خدا رو هزار بار شکر میکنم مادرم رو دارم و به واسطه اون خونه پدریم رو دارم جایی که بدون خجالت هرموقع خواستم میتونم درش وا بکنم .خدا بهتون صبر بده و والدین عزیرت رو رحمت کنه

خدایا شکرت از صمیم قلب به خاطر همه چی هم داشته هام، هم نداشته هام  
سلام با خوندن پستتون ساعت ها گریه کردم با پوست و استخوان درکت میکنم منم پدر نازنینم رو ناگهانی از دس ...

سلام عزیزم روح پدر مهربونتون شاد باشه الهی، خدا مادرتون رو براتون حفظ کنه، ما داغ مادرمون بیشتر کمرمون و شکست تا پدرم، چون هنوز توی شوک رفتن پدرم هستیم و هیچکی باورش نکرده. الهی چراغ خونه مادرت همیشه روشن باشه. قدرشون و‌بدونین 🌹 به مادرتون بگین برای منم مادری کنن و دعام کنن 

سلام عزیزم روح پدر مهربونتون شاد باشه الهی، خدا مادرتون رو براتون حفظ کنه، ما داغ مادرمون بیشتر کمرم ...

فدات بشم عزیزم کلمه به کلمه حرفاتون رو درک میکنم .پدر من خیلی دلسوز و مهربون بود ولی با این همه اگه خدا میگفت از بین دوتا یکی رو انتخاب کن انتخاب من مادرم بود.مادر قلب خانوادس

خداوند روح مادر نازنیتون رو غرق نور کنه و با خانم فاطمه زهرا همنشین کنه.به شما هم صبر بده تا تحملتون زیاد بشه.من خودم بعده هشت سال هنوز با رفتن بابام کنار نیومدم ولی بهتر شدم

فدات بشم عزیزم کلمه به کلمه حرفاتون رو درک میکنم .پدر من خیلی دلسوز و مهربون بود ولی با این همه اگه ...

واقعا مادر قلب خانوادس. دور از جون مادرتون اگر رفت ببین دیگه دنیا تمومه... الهی خدا برات حفظش کنه

خداوند روح مادر نازنیتون رو غرق نور کنه و با خانم فاطمه زهرا همنشین کنه.به شما هم صبر بده تا تحملتون ...

همچنین عزیزم لامصب یه دردیه که درمون نداره