2737
2734
عنوان

جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 586 بازدید | 33 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا فقط رو اون حساس شدم رو جاریای دیگم ن ؟

دقیقا درکت میکنم.چون حین همین اتفاق واسم افتاده

البته چون همسرمم به تازگی متوجه شده و باور داره که من درست میگفتم قطع رابطع کردیم

همسرم،پسرم،آرامش زندگیم معجزه خداوند

من وقتی باردار بودم جاریم حامله نمیشد منم خیلی مراعات میکردم دلش نشکنه مثلا وقتی میومد خونه مادرشوهرم من از اونجا میرفتم که یه وقتی آه نزنه ولی تو مجلسی جایی منو میدید بعدش بلبشویی به پا بود با اینکه خیلی مواظب بودم کاری نکنم ولی می‌رفت می‌گفت از قصد دستشو رو شکمش گذاشته یا کمرشو گرفته خب وقتی رو صندلی یه جا ثابت می‌شینی ناخودآگاه کمرت یا زیر دلت درد میگیره... همش نفرین میکرد می‌گفت میخواد منو عذاب بده ولی بخدا من قصدی نداشتم و سعی میکردم جلوش کاری نکنم ولی کلا آدم بد ذات و حسودی بود...بچم بدنیا اومده بود یه روز خونه خواهرشوهرم بودم یک‌ماهه بود بچم گریه کرد بغلش کردم گفتم جانم پسرم همین یک دعوایی درست کرد که نگوووو

حالا خواهر گلم شاید اونم قصدی نداره شما حساس شدی

2731
وای خداااا اینم اعجوبه ای بوده !

اره والا هنوز که هنوزه دارم میکشم از دستش... تو همه دوره های زندگیم باعث عذااااااابم بود...

الان که دوتا دختر داره من یک پسر باز یکسره دعوا می‌کنه چون فلانی پسر آورده بیشتر دوستش دارین

2740

انشاالله خدا کمکت کنه امام حسین صدای دلتو بشنوه 

انشاالله روزی ک بچه خدا بهت داد یادت باشه جلوی کسی ک بچه نداره اینجوری نکنی چونک خودت تجربه کردی بند در بند وجود آدم میسوزه 

جدی گرفته ایم زندگی دنیایی را ...و شوخی گرفته ایم قیامت را!!!گویی قرار نیست روزی از این دنیا سفر کنیم...خوابی رفته ایم عمیق!!!کاش قبل از اینکه بیدارمان کنند بیدار شویم...🌷ای خدا عنایتی بنما،🌷{ اللهم عجل لولیک الفرج}بحق حضرت زینب (س)

بعضی ها منتظرن نقطه ضعف رو بکوبن تو صورت آدم...تو هم که حساس شدی بدتر به دل میگیری...با شجاعت با این آدمها رو به رو بشو و ذهنت رو پر از چیزهای مثبت کن...فقط خودت میتونی به خودت کمک کنی

من وقتی باردار بودم جاریم حامله نمیشد منم خیلی مراعات میکردم دلش نشکنه مثلا وقتی میومد خونه مادرشوهر ...

عزیزم من درک میکنم حس مادرانه رو میدونم دوس داره ناز بچشو بکشه اما این دقیقا مثلا با داااااد میگم داد میشنویا ی جوری قربون صدقش میره و اینا ک صداش بیاد واحد ما مخصوصا وقتی همسرم خونه نیس بیشتر تو راه پله و اینا اینکارو میکنه ک افکار منو پریشون کنه وگرنه چرا تو نامزدی چرا همچین چیزای ندیدم ازش 

تو ی قسمتش گلگون خانم ب ایفاکات خانم گف مادربودن ی حسیه ک تونچشیدی نمیدونی چیه توهمون قسمت یهوفوات م ...

من دوس ندارم خدا تنبیهش کنه اما گاهی انقد جیگرم میسوزه میگم ی ادم تا چ حد میتونه بد باشه برا دیگران چجوری میخاد این حجم از بد بودن رو جبران کنه

2706