2737
2739
عنوان

تست جوش شیرین

407 بازدید | 10 پست

تست جوش شیرین برام کف کرد هفته ۸ بارداری ام یعنی بچم پسره

حالا برا مامانم ک باردار نیست هم کف کرد 

خواستم بگم الکیه روش کار نکنین دلتونو خوش نکنین 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

مرسی که اطلاع دادی ولی بنظرم حتی نیازی به چنین تستی هم نبود تا تشخیص بدیم اینچیزا فقط مهمل ان:/

پری‌ها هیچی نگفتن، زار و زار گریه میکردن پری‌ها                      می‌شنوم؟      https://abzarek.ir/service-p/msg/1225548             
مرسی که اطلاع دادی ولی بنظرم حتی نیازی به چنین تستی هم نبود تا تشخیص بدیم اینچیزا فقط مهمل ان:/

خواهش میکنم بازم کسی خواهد بود ک دنبال این چیزا میره تاپیک زدم اگه جست و جو کرد و تاپیک منو دید دلخوش نکنه 

سلام عزیزم بچتون چی بود؟

تاریخ۱۴۰۲/۲/۳بیبی چکم مثبت شد😍خدایا شکرت میکنم،فندق جانم بسلامت بیا بقل منو بابایی ما منتظرتیم عشق مادر😇😘😘۱۴۰۲/۲/۲۱ساعت۱۷:۳۰دکتر سونو گفت قلب کوچولوت تشکیل شده😍❤️آخ که بگردم دورت مادرجانم،خیلی استرس کشیدم..لطفا قوی بمون و۷ماه دیگه بسلامت بیا بقل مامانی💋🤲عشق مامان تو خیلی قوی هستی بخاطر خطای پزشکا و دادن قرص آسپرین خونریزی کردم اما تو سالم موندی تو اون هیاهوها🤩تو قهرمانی برای من،پس همینجوری سالم بمون و بیا و مارو خوشحال کن❤️مامان خیلی داره سختی میکشه ها.....قلب مامان سونو و ازمایش انتی هم همه چیش اوکی بود خداروشکر ❤️چرا بار اول تنبلی کردی تکون نمی‌خوردی اخه🫠🤣قربونت برم پسر نازم بی صبرانه منتظرم بیای بغلم و اون دستای کوچولوتو بگیرم و دنیا رو به پات بریزم نور زندگی من🧿🫀💋تاریخ۱۴۰۲/۵/۱۵سونو انومالی هم همه چیزت خوب بود قلب مادر،از خدا ممنونم که مراقبمونه پسرم تو قهرمان منی💙🧿🫂علیسان قشنگم ساعت ۲۱:۳۰روز ۷ آذر ۱۴۰۲به دنیا اومد👩‍👦🧸🧿
2740
سلام عزیزم بچتون چی بود؟

عزیزم هنوز سونو نرفتم  کلمم برام قرمز شد مایل ب صورتی یعنی سرخابی انشاءالله هفته بعد میرم دکتر ببینم جواب میده برا جنسیت بهم خبرشو میدم بهت 

شمام امتحان کردی حتما؟

عزیزم هنوز سونو نرفتم  کلمم برام قرمز شد مایل ب صورتی یعنی سرخابی انشاءالله هفته بعد میرم دکتر ...

من انجام دادم دوبار هیچ واکنشی نداشت انتی گف پسره 

۲۰روز دیگه انومالی دارم دقیق معلوم میشه

تاریخ۱۴۰۲/۲/۳بیبی چکم مثبت شد😍خدایا شکرت میکنم،فندق جانم بسلامت بیا بقل منو بابایی ما منتظرتیم عشق مادر😇😘😘۱۴۰۲/۲/۲۱ساعت۱۷:۳۰دکتر سونو گفت قلب کوچولوت تشکیل شده😍❤️آخ که بگردم دورت مادرجانم،خیلی استرس کشیدم..لطفا قوی بمون و۷ماه دیگه بسلامت بیا بقل مامانی💋🤲عشق مامان تو خیلی قوی هستی بخاطر خطای پزشکا و دادن قرص آسپرین خونریزی کردم اما تو سالم موندی تو اون هیاهوها🤩تو قهرمانی برای من،پس همینجوری سالم بمون و بیا و مارو خوشحال کن❤️مامان خیلی داره سختی میکشه ها.....قلب مامان سونو و ازمایش انتی هم همه چیش اوکی بود خداروشکر ❤️چرا بار اول تنبلی کردی تکون نمی‌خوردی اخه🫠🤣قربونت برم پسر نازم بی صبرانه منتظرم بیای بغلم و اون دستای کوچولوتو بگیرم و دنیا رو به پات بریزم نور زندگی من🧿🫀💋تاریخ۱۴۰۲/۵/۱۵سونو انومالی هم همه چیزت خوب بود قلب مادر،از خدا ممنونم که مراقبمونه پسرم تو قهرمان منی💙🧿🫂علیسان قشنگم ساعت ۲۱:۳۰روز ۷ آذر ۱۴۰۲به دنیا اومد👩‍👦🧸🧿