2737
2739
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 2966 بازدید | 146 پست
عزیزم💔 دلیل اینکه مادرشوهرم در حق من بد کرد این بود ک. من ساده بودم و مادرم ساده بود وپشتم نبود ما ...

واسه من منوشوهرم دوست بودیم توتاپیکم زندگیموگفتم راضی نبود مادرشوهرم همه کاری کرد حتی طلاق هم گرفتیم ولی دوباره شوهرم اومد چون میدونست درحقم خیلی بدی کردن منم خیلی ساده بودم مادرشوهرم وجاریام همه فامیلن فقط من غریبم مادرمنم همیشه میگه توخوب باش توذاتت مثل اونانیست بخداالان میرم خونش نمیذارم کاری کنه باوجوداونهمه بدی وتهمت که بهم زد 

گاهی انسانم آرزوست
کیک میخواید چیکار  توربان میخوای بزنی پس دیگه ارایشگاه نرو  آتلیه بیا اینجا  لباس ...

مورد دوم تو عقد من اتفاق افتاد 

ولی من چون خانوادم پشتم نبودن نتونستم تو روی شوهرم درست حسابی وایسم

اینجوری ک شوهرم پرید بهم ک نمیزارم بری آرایشگاه و مادرشوهرم پرش کرده بود بعد خودشون در به در دنبال آرایشگاه بودن 

فک. کن عروس آرایشگاه نره خودشون برن😑

همیشه میگم اگه خانوادم پ‌تم بودن همون شب از ماشینش گیادا میشدم وخدافظ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مورد دوم تو عقد من اتفاق افتاد  ولی من چون خانوادم پشتم نبودن نتونستم تو روی شوهرم درست حسابی ...

دقیقا همین اتفاق برای من افتاد لباس مادر شوهرم دوبرابر لباس عروس من شد 

و 

خواهر شوهرم لباس سفید پوشید 

وسط مراسمم دوبار لباسش رو عوض کرد 

منم واینسادم 

ده سال هر شب بلا استثنا گریه کردم 

هر روز التماس کردم طلاقم بده 

ولی نمیداد 

خیلی سخت بود و هست

الان رابطتت چجوریه باهاشون  و رابطه شوهرت با تو خانوادش چجوریه

شوهرم باهام خوبه من ارومم خونواده اش هم بهم حرف میزنن سکوت میکنم ولی هرجامیرن پشت سرم تعریف میدن که اره عروسمون خیلی خوبه دخالت میکنن ولی من حرف خودموبه کرسی مینشونم 

گاهی انسانم آرزوست
دقیقا همین اتفاق برای من افتاد لباس مادر شوهرم دوبرابر لباس عروس من شد  و  خواهر شوهرم ل ...

شوهرت خودش چجوریه 

من اونشب ی دفعه برگشتم تو روی شوهرم وی حرف بدی بهش زدم ک خودشو جمع کرد ولی همیشه میگم اگه دختر خودم بود بهش میگفتم بهش بگو برو پی زندگیت دیگه نمیخوامت 

ولی من مگه جرات داشتم حرف بزنم اومدم یواشکی رفتم تو اتاقم تا صب گریه کردم. 

شوهرم واقع واقعا برخوردش اون شب خیلی خیلی بد بود همشم بخاطر این بود من زیادی مهربون وساده بودم

مورد دوم تو عقد من اتفاق افتاد  ولی من چون خانوادم پشتم نبودن نتونستم تو روی شوهرم درست حسابی ...

من خونواده ام پشتم بودن ولی عاشق شده بودم ودوستش داشتم 

گاهی انسانم آرزوست
2740
شوهرت خودش چجوریه   من اونشب ی دفعه برگشتم تو روی شوهرم وی حرف بدی بهش زدم ک خودشو جمع کر ...

شوهرمن خیلی خیلی بداخلاق بعدفکرکن هرروزمادرش میزنگه چی خوردین کجایی کجا میخوای بری. ...

گاهی انسانم آرزوست
شوهرت خودش چجوریه   من اونشب ی دفعه برگشتم تو روی شوهرم وی حرف بدی بهش زدم ک خودشو جمع کر ...

جاسوس دوجانبه 

به من میگفت تحمل کن 

به اونا میگفت چشم 

هنوزم همینه 

همه زندگیا دقت کردم همینه

من خونواده ام پشتم بودن ولی عاشق شده بودم ودوستش داشتم 

خیلی خوبه خانوادت پشتت هستن 

من مادرم همیشه طرف اونا رو می‌گرفت اگه حرف بدی راجع بهشون میزدم باهام دعوا می‌گرفت ک تو اخلاق نداری 

از ی طرف اخلاق مادرم از ی طرفم اونا خیلی آزارم داد

خب پس خیلی خوبه همینجوری ادامه بده و سگ. محلشون کن 

اره یکسال منوشوهرموباحرفاشون جداکردن والان طوری رفتارمیکنم که همیشه حسرت بخورن شوهرم میخنده که خیلی دوستت دارن منم میگم داشته باشن منکه حلال نمیکنم که چقدراذیتم کردن 

گاهی انسانم آرزوست
آره بابا 😅 مردا میدونی چرا انقد راحتن؟ چون عقل ندارن 😅 فکر میکنن چون زاییده دیگ خیلی مقدسه

دقیقا مادرش رفته مکه انقدردروغ وتهمت میبنده بعدمن اعتراض میکنم شوهرم میگه بابا مکه رفته زیارت خونه خداروکرده چرااینجورمیگی انقدرمغزفندقیه

گاهی انسانم آرزوست
2706