2752
2734
عنوان

عروسی

| مشاهده متن کامل بحث + 3069 بازدید | 146 پست
اسی من شب عروسیمون توپذیرایی خونه پدرشوهرخوابیدم همه فامیل هم توپذیرایی اونوقت مادرشوهروپدرسوهرم رفت ...

ببخشید معذرت میخوام خیلی ناراحت کننده بود ولی اخرش رسیدم یهو خندم گرفت یعنی تو ماه عسل همو زدی؟ 😅

چ چیزا واقعا  من حسودی جاریم نمیکنم فقط واسه اینکه مادرشوهرم منو خیلی اذیت کرد وکاری به اون ند ...

توصورتم به مادرشوهرم میگن تواینوبیشترازمامیخوای درصورتیکه بخدااونافامیل هستن ومن غریبه ام وکاری نمونده که مادرشوهرم درحقم نکرده ازبدی

گاهی انسانم آرزوست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

ببخشید معذرت میخوام خیلی ناراحت کننده بود ولی اخرش رسیدم یهو خندم گرفت یعنی تو ماه عسل همو زدی؟ 😅

رسیدیم خونه خودمون انقدرهموزدیم باورت میشه بی حال افتادیم اون منوخیلی زدمنم خیلی زدمش من اول شروع کردم ☹

گاهی انسانم آرزوست
آخه عروس دومادن به هر حال و چقدر بدو بدو میکنن خوشحالن اونشب به هم میرسن

نه بابا ما که انقدر غصه دار شدیم 

به شوهرم گفتم تو دوماد شدی گفت نه 

منم گفتم اصلا حس نمیکنم عروس شدم

اخه تو عروسی ک تبریک. میگن دیگ مگه تو ماه عسلم باید زنگ بزنی تبریک بگی؟ 

اخه توعروسی ماتوپذیرایی بودیم ودیدن کاری نکردیم الکی میخواستن تبریک نگفتن شب عروسیمونوجبران کنن وخودشیرینی کنن که اره ماحسادتی نداریم 

گاهی انسانم آرزوست
رسیدیم خونه خودمون انقدرهموزدیم باورت میشه بی حال افتادیم اون منوخیلی زدمنم خیلی زدمش من اول شروع کر ...

🤭🤭🤭🤭واقعا نمیخوام ناراحتت کنم ولی تصور می‌کنم خندم میگیره

فکر کن تازه عروس دوماد از ماه عسل بیام انقد همو بزنن ک هر کدوم ی گوشه بیفتن 

منم خیلی اول زندگی دعوا داشتیم خیلی 

آخه وقتی عروسی نیست بعد ک آدم تنها میشه خیلی عاشقانه نیست  اون جوری میگن آخيش خداروشکر مراسممو ...

میفهمم چی میگی

ولی واقعا ربط نداره

از هرکس اندازه شعورش توقع دارم حتی شما کاربر عزیز🐞
توصورتم به مادرشوهرم میگن تواینوبیشترازمامیخوای درصورتیکه بخدااونافامیل هستن ومن غریبه ام وکاری نمون ...

عزیزم💔

دلیل اینکه مادرشوهرم در حق من بد کرد این بود ک. من ساده بودم و مادرم ساده بود وپشتم نبود مادرشوهرم فکر کرد خبریه خیلی با من چنگید

ولی جاریم ببخشید ببخشید ببخشید مادرش از اون سلیطه هاس خودشم خیلی زبون داره مادرشوارم میدونه حرفی بزنه از چند ناحیه جر خورده میشه 

تازه من بلد نبودم شوهرمو جذب خودم بکنم وساده بودم ولی جاریم از همون اول شوهرشو کشید طرف خودش 

البته من تا حدودی مادرم مقصر بود اون همیشه بهم میگفت با اونا خیلی خوب باش  و خیلی بهشون رو داد

🤭🤭🤭🤭واقعا نمیخوام ناراحتت کنم ولی تصور می‌کنم خندم میگیره فکر کن تازه عروس دوماد از ماه عسل بیا ...

نه عزیزم موردی نداره خودمم خنده ام میگیره ازرفتارمون الان خداروشکرهشت سال ازازدواجمون میگذره ودعوای اونجوری نداشتیم ☹

گاهی انسانم آرزوست
مثلا چطوری  آخه ما عروسی نداشتیم ولی همون دوتا عکسم ک می‌خواستیم بگیریم خیلی دخالت میکردن

کیک میخواید چیکار 

توربان میخوای بزنی پس دیگه ارایشگاه نرو 

آتلیه بیا اینجا 

لباس خواب حتما ما باید باشیم 

و....

2706