2733
2771

سلام دوستان نی نی سایتی😚😚😚

من قصد دارم فعالیت داشته باشم داخل سایت

از این به بعد تاپیکهای آموزشی میذارم(از هر موضوعی،پزشکی،آشپزی،هنری،معرفی فیلم و کتاب،نکات همسر داری،سیاست های زنانه،اطلاعات عمومی و...)بیشتر سعی میکنم پزشکی بذارم

من کاربر amor_mio هستم ۲۷سالمه پزشک هستم

متاهل هستم بچه ندارم🤷‍♀️

عاشق همسرم هستم خیلی ماهه☺️

کمالگراهستم و بخاطر همین موضوع خیلی اذیت میشم

به هنر علاقمندم

به تجربیات جدید و کشف کردن علاقمندم

با علاقه وارد فیلد پزشکی شدم

دوست دارم مفید واقع بشم

و کمکی از دستم بربیاد از کسی دریغ نمیکنم

امیدوارم کنار هم تجربه خوبی داشته باشیم🤗🤗

هر پیشنهادی هم دارین بگین موضوعات مختلف رو تاپیک میزنم

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.

سلام پزشک چی هستین؟؟؟؟؟

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پزشک چی هستین؟؟؟؟؟

عمومی

سوالات پزشکی،جواب آزمایش،سونوگرافی،ام آر آی،رادیوگرافی،اطلاعات دارویی،مشاوره پزشکی...هزینه:برای به آرامش رسیدنم دعا کنید،برای شادی روح مادربزرگم صلوات بفرستین ممنون.
تاپیکات تگم کن    

اگه یادم موندش چشم🤗

عمومی

آهان خیلی ممنونم اگه میتونین جواب بدین

مادرشوهر من چند روزه سرگیجه و حالت تهوع داره و بلند شدنی چشاش سیاهی میره بردمش اورژانس بیمارستان یه سرم و امپول زدن و بتاهیستین اینا داد بتاهستین رو نمیخوره میگه بدتر سرگیجا میگیرم کم خونی اینام نداره آزمایش گرفتن.به نظرتون مایع گوشش تکون خورده؟

آنچه را گنجش توهم میکنی.....زآن توهم گنج را گم میکنی......چقدر توصیف حال منه😢😢😢من عاشق مردی ام همه ی داشته هامو ازم گرفته.پدر.مادر.خانواده😢مردی که هم دردم اونه.هم درمونم.میگن عشق به رسوا شدنش می ارزد.مر د...تو میارزیدی؟میارزی؟تو بغلت که جام میدی غمهای عالم میشه فراموشم☺ولی گذشتمون.یه روز قبلمون.یه ساعت قبلمون همه چی رو میریزه بهم.بقول خودت تو در من یک تیمارستان روانی هزار تخت خوابی احداث کردی.خداقوت مهندس 😏😡
آهان خیلی ممنونم اگه میتونین جواب بدین مادرشوهر من چند روزه سرگیجه و حالت تهوع داره و بلند شدنی چشا ...

چندسالشه

بیماری زمینه ای داره؟فشار خون بیماری قلبی یا چیز دیگه؟

سرگیجه هرچند مدت اتفاق میفته؟ فقط چشاش سیاهی میره یا چرخیدن اتاق دور سر هم داره؟مدت سرگیجه چقدره؟اخیرا فشار عصبی و استرس تجربه نکرده؟ درد و وزوز گوش داره؟

دکتر یعنی اینقدر خلوته میتونی بیا جواب بشی

نه عزیز فعلا خانه نشینم😄

چندسالشه بیماری زمینه ای داره؟فشار خون بیماری قلبی یا چیز دیگه؟ سرگیجه هرچند مدت اتفاق میفته؟ فقط ...

دیابت و فشار خدن داره.هر یکی دو ماه اینطوری میشه چند روری

گاها میگه گوشام سنگین شده انگار متولد ۱۳۴۶ هست

?Chi é il tuo amore

گلم اسپنیش بلد نیستم فقط اسم اهنگه😄

عشقم همسرمه

دیابت و فشار خدن داره.هر یکی دو ماه اینطوری میشه چند روری گاها میگه گوشام سنگین شده انگار متولد ۱۳۴ ...

سوالارو کامل جواب ندادی

بعید میدونم به گوشش ربطی داشته باشه

چون مایع گوشش تکون بخوره اتاق دور سرش میچرخه نه اینکه چشاش سیاهی بره

گاهی وقتاهم علت خاصی نداره و سرگیجه وضعیتی خوش خیم یا bppv هستش

حین سرگیجه قند و فشارشو چک کنید تو خونه و یادداشت کنید

اگه خیلی تکرار میشه و اذیت کنندست متخصص قلب و اعصاب ببرین چکاپ های لازم رو انجام بدن

2706