2733
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2424556 بازدید | 51229 پست
سلام خانمها من چند روزه میرم سرکار بعد از سرکار میام بعد ده ساعت پسرم انگار ن انگار حتی نگاهمم نمیکن ...

عزیزم اون ده ساعتی که نیستی کسی که ازش مراقبت میکنه براش تلویزیون زیاد نمیزاره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه ی روانشناسا میگن مادرا تا دوسال بیخیال سرکار رفتن بشن چون مغز بچه دو سال اول بیشترین رشدشو میکنه حالا این رشد به چه صورت (نوازش، بقل ،حرف زدن ،بازی،…)که کسی جز مادر یا پدر حوصله ی اینکارارو‌نداره مخصوصا مادر

سلام خانمها من چند روزه میرم سرکار بعد از سرکار میام بعد ده ساعت پسرم انگار ن انگار حتی نگاهمم نمیکن ...

من الان نزدیک به سه ماهه استعفا دادم تو این مدت پسرم خیلی بهتر شده. الان اگه برگردم عقب هیچ وقت سرکار نمی‌رم. واقعاً ارزش اش رو نداره 😔

2728

این برنامه تصویری خیلی سخته بعد از نه روز کم آوردم. امروز صبح دیگه پسرم کلی گیر داد بریم بیرون، بریم خونه فلانی ...تو خونه کلافه شده بود. خودمم حوصله ام سر رفته بود به همسرم گفتم من برم پایین یه سیگار بکشم آخه داشت بارون هم میومد خیلی سیگار جواب بود 🤭خیلی آروم گفتم ولی برخلاف همیشه که وقتی منو همسرم حرف می‌زنیم حواسش به حرفهای ما نیست سریع گفت جوراب بپوشیم بریم پایین 😳 از خونه موندن خسته شده البته هر روز برنامه پارک داره ولی خوب کوتاه. قبل ظهر هم خاله هاش اومدن پیشمون اصلا پسرم از این رو به اون رو شد. کلی ارتباط چشمی و خنده و بازی کرد بازی تعاملی که با ما نمی‌کرد و با لذت با خاله اش انجام داد. وقتی شاد باشه خیلی تعامل اش خوبه. ولی آخه چطور همش شاد نگه اش داشت؟ کار خیلی سختیه.

چقدر شبیه همیم😅😅منم اتفاقا دیشب بعد خوابیدن بچه داشتم تو ذهنم خودمو سرزنش میکردم🤦یعنی بعضی وقتا ب ...

انشاالله درست میشه همه چیز، وقت برای جبران هست، چه خوب کردین وقت گرفتین، به منم بگین نتیجه اش چی شد

این برنامه تصویری خیلی سخته بعد از نه روز کم آوردم. امروز صبح دیگه پسرم کلی گیر داد بریم بیرون، بریم ...

دختر سیگار الکترو اسموک بگیر حداقل😊 شوهرم داره منم هر از گاهی میگیرم ازش میکشم، شوخی کردم هر کاری بهت آرامش میده انجام بده، خیلی خیلی کار سختی داری، ولی ببین پسرت چه خوب شده، دوست داره بره بیرون و‌بازی و تو خودش نمیره👏🏻👏🏻👏🏻 

2738
پسر منم دقیقا همینطوره موقع بازی فقط جمله های تکراری یا شعرهایی که بلده میخونه ..انگار همش باید یکی ...

سخته. این تکرار های بی خود تموم بشه تازه رشد میکنن. مرکز دکتر پوراعتماد برای پسرم تشخیص رفتار اضافه یا کلیشه رو نداد ولی من دقیقاً حس میکنم این شعر ها یا جمله های بی ربط شده کلیشه اش. کاردرمان اش میگه کلیشه دیر میاد و زود می‌ره. امیدوارم زودتر بره

دختر سیگار الکترو اسموک بگیر حداقل😊 شوهرم داره منم هر از گاهی میگیرم ازش میکشم، شوخی کردم  ...

من قرص ضد افسردگی هم مصرف میکنم که روحیه ام بالا باشه سیگار که سهله. روانشناس ام گفت اصلا داور درمانی برات لازمه چون استرسم از کنترل خارج بود.

همه ی روانشناسا میگن مادرا تا دوسال بیخیال سرکار رفتن بشن چون مغز بچه دو سال اول بیشترین رشدشو میکنه ...

پیش مادرمه بهشون گفتم تلویزیون نذارن براش،وابستگیش به مادرم خیلی بیشتر از خودمه تا الانم که سرکار نبودم همش یا مامانم خونه ما بوده یا ما خونه اونا در کل تا الانم منو زیاد تحویل نمیگرفت ولی الان دیگه از در میام اصن نگامم نمیکنه حتی مثلا از رو‌کنجکاوی،البته خودم چون بهش مشکوکم خیلی سعی میکردم بکشونمش به بازی حسی ولی مامانم میگه بچه هیچیش نیست تو مشکل داری خودت

چقدر شبیه همیم😅😅منم اتفاقا دیشب بعد خوابیدن بچه داشتم تو ذهنم خودمو سرزنش میکردم🤦یعنی بعضی وقتا ب ...

عزیز بچه اگه اوتیسم باشه با اوتیسمدنیا میاد من انقد دیدم بچشون از صبح تاشب پخش جلو تلویزیون بوده یک‌کلمه حرف نمیزدن بچه نرمال و کسی هم دیدم شدیدا به بچش اهمیت داده تاخیری بوده بچش بیشتر انگار شانسه

2706