2737
2734

من دانشجو هستم یه شهر دیگه تنها خونه گرفتم 

دیشب کلاس زبان داشتم 

از اونطرف باید میرفتم دانشگاه دنبال یکی از استادیارِ عقده ایم برای پایان نامه ام 😑

یکم فکر کردم یکی دوتا کردم دیدم اصلا حوصله دانشگاه رفتن ندارم و برم یه تایمی رو تو کلاس زبانم خوش بگذرونم 😍 برای روحیه کوفتیم 

خلاصه اینارو گفتم که بهتون بگم انگار کاملاااا اتفاقی خدا خواست من این ادمو دیشب ببینم چون اصلا قرار نبود برم زبان 

در خونه رو باز کردم از پله ها رفتم پایین 

خانم صاحب خونه رو دیدم 

...

بچه ها من اگر اینقدر با جزئیات مینوسم چون میخوام تاپیکم با جزئیات بمونه برای سال های آینده 😂😁

بازیچه تقدیرم ، فرسوده ایام 

لایک کن بیام بخونم

برای سلامتی عشقم که هفت ساله هلاک یه نفس کشیدن راحتیم دعا میکنی؟!( امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السو) از عشق متنفـــرم تمام خوشی های زندگیمو ازم گرفت😭💔هر وقت سرتونو روی شونه های محبوبتون گذاشتین دلتنگهارو دعا کنین(: 🥺🤍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صاحب خونه من یه پیرمرد پیرزن گوگولی هستن که خدا فقط بهشون یه دختر مهربون داده و بچه دیگه ای ندارن 

این خانواده تو شهر غریب خیلی بدرد من خوردن 

دخترشون از من بزرگتره رابطه خاصی باهاش ندارم اما میدونم چون تصادف کرده و پاش اسیب دیده سال ها پیش 

برای همین از رانندگی میترسه 

2731

تازگیا صاحبخونه چشم هاشو عمل کرده و نمیتونه پشت فرمون بشینه 

خانمش به من گف دخترم میری کلاس زبان(تایم کلاس زبانمو میدونه چون چند بار شوهرش رسوندتم) گفتم بله 

گفت منو همسرم هم طرفای کلاس زبانت خرید داریم و کار داریم میخوایم با تاکسی بریم میتونی ما رو  با ماشین ببری گفنم اره 

به نفع خودمم بود پول تاکسی نمیخواستم بدم 😁😂

2740

خلاصه ما سوار ماشین شدیم رفتیم سمت مرکز شهر 

من ماشین و نزدیک های کلاس زبان پارک کردم و رفتم کلاس قرار شد اونا هم کارشون انجام بدن من 1 ساعت ونیم دیگه برم پیششون

بعد از کلاس من تماس گرفتم با خانمه که کلاسم تموم شده و شما کجا هستین 

اونم گف یه چن تا مغازه اونطرف تر شوهرم رفته پیش دوستش نشسته تو برو پیشش تا من یه ربع ساعت دیگه بیام 

2706