2752
2734
عنوان

کیا خواهر حسود دارن؟

429 بازدید | 37 پست

چطور با این موضوع کنار میاید چجور بتونم رابطمو باهاش کم‌کنم خوشم نمیاد زیاد باش رفت امد داشته باشم حسادتش علنیه شاید دشمنم بود اینکارارو نمیکرد

قشنگی چشماتُ روی کره ماه پیدا کردم .

چقدر بد 😑😑

من خواهر ندارم خداروشکر 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بد 😑😑 من خواهر ندارم خداروشکر 

واقعا هم باید خداتو شکر کنی من اصلا بش حسادت نکردم ولی اون بدجور میسوزه خیلی ناراحتم ازاین موضوع بقیه ک راجب خواهراشون خوب میگن تعجب میکنم

2731

من دارم،از رو به روت خوبه پشت سر غیبت می‌کنه بدتو میگه که خرابت کنه ،هر چیزی میگیری زورش میاد انگار ارث پدرمونو خوردم یه جا،سر هر بحثی صداشو می‌برد بالا سر من که ازش بزرگترم ،منم دیگه قطع رابطه کردم گفتم دور منو خط بکش

متاهلی خودت اون چی؟

دوتامون متاهلیم ولی شوهر من خیلی بام مهربون و بهم اهمیت میده اون این چیزارو ندیده ازلحاظ ظاهری من ازش بهترم و شوهرمم میبرتم مسافرت هوامو داره اون خیلی زورش میاد تاحالا یبارم نرفته مسافرت همیشه دوستداره ینی منو بدجلوه بده و بگه زندگی خودش بهتره ی ماشین داره علنی میگه دوست ندارم تو بام سوارشی خداروشکر ما ماشینمونم ازاون بهتره از ظاهرم الکی ایراد میگیره خیلی حرفای بد و زننده میزنه من دوست ندارم حرفای زشتو

واقعا هم باید خداتو شکر کنی من اصلا بش حسادت نکردم ولی اون بدجور میسوزه خیلی ناراحتم ازاین موضوع بقی ...

😑😑من نمی‌فهمم اگر خواهر خوب نباشه پس کی خوبه و بعدا به دردت میخوره ؟ 

بعضی ها میگن حتی مادر و پدرش منم بدجنس هست 

خدایا چرا دوره و زمونه اینجوری شده 

وقتی به دنیا آمدم مادرم مرا به امام حسین هدیه داد ...این شد عشق من به امام حسین ... پارسال توفیق رفتن به کربلا رو پیدا کردم اونجا یک سیدی می گفت برای حاجت روایی هرچقدر میتونی صلوات به ائمه هدیه کن چون هدیه خیلی دوست دارند خودمم حاجت گرفتم ... روزی رو میبینم که مثل فرشته ها به آسمان ها پرواز میکنم 🙃نماز شب میخونم اگر میخوای دعا کنم و لایق باشم اسمت رو بهم بگو‌
خدارو شکر میکنم خواهرای خوبی دارم با اینکه بچه اخرم اونا رفتن در حالتی حتی هزینه درسی هم بهم کمک میک ...

واقعا قدرشونو بدون و بشون احترام بزار 

😑😑من نمی‌فهمم اگر خواهر خوب نباشه پس کی خوبه و بعدا به دردت میخوره ؟  بعضی ها میگن حتی مادر ...

واقعا هیچکس بدرد ادم نمیخوره جز خودش باید توقع نداشته باشی از کسی 

دوتامون متاهلیم ولی شوهر من خیلی بام مهربون و بهم اهمیت میده اون این چیزارو ندیده ازلحاظ ظاهری من از ...

وای مثل من گرفتار شدی،بعضی خواهرا سم خالصن ،مال منم از بی چشم و رویی گذاشتمش کنار خاک برسرش اصلا حرمت بزرگ کوچیکی حالیش نیست بعد خودشو خوب می‌دونه

2706