2737
2734
عنوان

کودکی با نشانه های اوتیسم

| مشاهده متن کامل بحث + 2433174 بازدید | 51233 پست
مرسی عزیزم از توضیحات کاملت انشالله به زودی هم پسر شما هم پسر من هم همه بچه های این تاپیک حتی از همس ...

به امید خدا حتما بچه ها پیشرفت می کنن، بله اسمش فرقی نداره درمانش یکیه کاردرمانی و گفتاردرمانی

من کرج هستم، به توصیه یکی از مادرا رفتم کلینیک آتیه توی فردیس، پیش آقای رضا طالبی ارزیابی شد پسرم، حالا گفتاردرمانها ۲ تا هستن هم خانم محمدی و هم آقای طالبی هر دو میخوان کار کنن با پسرم، فردا اولین جلسه شه، امیدوارم کلینیک خوبی باشه و جواب بگیریم ازش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام عزیزم. یعنی چیزی رو قایم کنید، بره پیدا کنه. کابینت ها رو بگرده، دنبال لباس بخصوصش باشه، و...

اگه جلوی چشمش قایم کنم اره

ولی دنبال چیزی بخواد بره دنبال جای همیشگیش میره

مثلا میگم داریم میریم دَر دَر ،میدونه لباسای بیرونش کدوم قسمت کشوشه میره همون کشورو میگرده ولی اگه اونجا چیزی نباشه میگه نیست گریه میکنه نمیگرده ببینه کجا ممکن باشه

چقدر خوب. گفتار درمان پسر منم روز اول گفت نمیشه گفت آینده پسرت چی میشه ولی امروز بدون اینکه من چیزی ...

پسر منم دقیقا همینطوره موقع بازی فقط جمله های تکراری یا شعرهایی که بلده میخونه ..انگار همش باید یکی انگولکشون کنه از دنیاشون بیان بیرون🤦😅 کار سختیه مخصوصا واسه من که خودم کلا ساکت و کم حرفم..کم و زیاد تلاشمو میکنم امیدوارم نتیجه بده..

این گفتاردرمانی که من پسرمو بردم هم خیلی از پیراستام تعریف می کردن

من بجا بردم سمت پاسداران ،بعد از ارزیابی گفتن باید کاردرمانی ذهنی انجام بده ده جلسه فشرده تا بعدش ببینن در چه حد پیشرفت می‌کنه بعد میگن که نیاز به دارو داره یا نه..پسر من یه کلیشه شدید در مورد نور و بازی با سایه داره..هرجا ببینه ساعتها درگیرش میشه و بازی می‌کنه و بخاطر همین رو چیزای دیگه تمرکز نمیکنه و ارتباطش صفر میشه

سلام  عزیزم  اگه یادتون باشه منم گفتم که بچم تا یکماه به شدت بد قلق بود. انگار تازه وارد ...

سلام خانم گل و مهربون منم  با روش خانم ولا پیش میرم وارذ ۵ ماه  شده ام راضی ام هر ردز ۱ درصد پیشرفت داره پسرم یک لحظه هم به اون بیماری oفکر نمیکنم بچه من را تی وی و گوشی مغزش را خراب مرده بود.الانم وسرم خوابه اومدم مجازی تا بیدار بشه باهاس بازی میکنم امید دارم فقط امید 

بخاطر نیاز مالی و نداشتن اختیار بیرون رفتن از خونه.تصمیم گرفتم نماز یا قران  برای اموات بخونم هر کی خواست در خواست بده اجرتون با خدا.الهم صلی علی محمد و علی محمد 
2740

سلام خانمها من چند روزه میرم سرکار بعد از سرکار میام بعد ده ساعت پسرم انگار ن انگار حتی نگاهمم نمیکنه😑علاعم طیف هست؟یه نکته دیگه هم شبها موقع خواب که خیلی خوابش میاد انگار یه ادم دیگه میشه یهو میخنده جیغ میزنه همش تند تند میره و میاد انگار دیوونه میشه،طبیعیه وقتی خیلی خوابش میاد اینکارا میکنه؟(پسر یازده ماه و نیم)

مرسی عزیزم  من غرب تهران دنبال گفتاردرمان خوبم

من نمی شناسم عزیزم، سارا مامان امیرپرهام همیشه خانم دهقان رو معرفی میکنن و زیاد تعریفشو میکنن، بلوار کشاورزه، به شما نزدیکه؟

پسر منم دقیقا همینطوره موقع بازی فقط جمله های تکراری یا شعرهایی که بلده میخونه ..انگار همش باید یکی ...

منم کم حرفم، بیشتر مشکلات پسرم تقصیر خودمه، کلا دوست دارم ساعتها برای خودم باشم و با کسی حرف نزنم (فکر کنم خودمم طیفی از اتیسمم) برای همین همیشه فکر میکنم کم آوردم، همیشه خسته میشم از اینهمه وراجی کردن

من بجا بردم سمت پاسداران ،بعد از ارزیابی گفتن باید کاردرمانی ذهنی انجام بده ده جلسه فشرده تا بعدش بب ...

حالا گفتار درمان پسر من گفت باید تغذیه، دارو، محیط و توانبخشی با هم باشه، نمیشه بگیم کدومش اولویت داره🤷🏻‍♀️

منم کم حرفم، بیشتر مشکلات پسرم تقصیر خودمه، کلا دوست دارم ساعتها برای خودم باشم و با کسی حرف نزنم (ف ...

چقدر شبیه همیم😅😅منم اتفاقا دیشب بعد خوابیدن بچه داشتم تو ذهنم خودمو سرزنش میکردم🤦یعنی بعضی وقتا به حدی میرسم دهنم درد میگیره از توضیح دادن و حرف زدن..هی تو ذهنم به خودم میگم شاید اگه از اول باهاش بیشتر سر و کله میزدم اینجوری نمیشد..آخه امیرعلی کوچیک که بود کاملا عادی بود هفت هشت ماهگی به همه نگاه میکرد می‌خندید ،،صداش می‌زدیم برمیگشت..آنقدر خوش اخلاق بود همه میگفتن..بعدا انگار کم کم رفت تو خودش..امسال هم از تابستون که با مامانم چند ماه قهر بودم بیشتر تنها شد و فقط با گوشی و تبلت سرش گرم میشد..حس میکنم تقصیر خودم بوده..نمی‌دونم دقیقا مشکلش اوتیسم هست یا نه اما اینکه این اتفاق افتاده خیلی داره بهم فشار میاره..هنوز نتونستم قبول کنم..😔 راستی من به خانم دهقان هم زنگ زدم وقت بگیرم ،قرار شده بهم خبر بدن حتما اونجا هم برای ارزیابی میبرم..

سلام خانمها من چند روزه میرم سرکار بعد از سرکار میام بعد ده ساعت پسرم انگار ن انگار حتی نگاهمم نمیکن ...

عزیزم اگه براتون مقدوره و نیاز ندارین کارو بی خیال بشین..

و خدایی که به شدت کافیست.......
2706