2733
2739
عنوان

خودتون رو بزارید جای من.....

| مشاهده متن کامل بحث + 3226 بازدید | 54 پست
عزیزم بیکاری مرد خیلی سخته خیلی من شوهرم با اینکه کار خوبی داره ولی یه شب کامل شیفته ولی دوروز خونست ...

بهش در مورد طلاق هم گفتم و گفت هرطور که صلاح میدونی اگر اذیتی طلاق بگیر و بهم وکالت در طلاق هم داد 

الان منطور من اینه که احساس میکنم خیلی از من پایین تر هست خیلی ادم ساده ای هستش البته بوقتشم زبون داره اما منظورم اینه مثلا مثل مردای دیگه زبر و زرنگ نیست اصلا ... مثلا من باید مسائل قراردادی و خرید و فروش رو مدیریت کنم و آدم آگاهی نیست و همش فکر میکنه تو جامعه همه صادق هستن اصلا فکر نمیکنه ممکنه سرش کلاه بزارن و..

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
نه خیلی بد نیست شاید تا یه جایی شو شما و خانواده مقصر هستید باعث شدید ایشون عادت کنه به بیکاری، وقتی ...

باهاش دعوا کردم جنگ کردم اروم گفتم خواهش کردم التماس کردم افسردگی گرفتم حتی زدم شکستم اما تکون نخورد که نخورد...

الانم میدونم باز اینکارو ول میکنه...

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما خیلی اختلاف طبقاتی دارین کاش از اول فکرشو میکردی چ خانواده پر توقعی هم دارن خدایی که چی واسه دخت ...

خانوادش تا به الان ریالی پشتمون نبودن اصلا امگار پسرشون رو دادن تا ما خرجش رو بدیم... نمیدونم واقعا فکر میکنم هرکس جای من بود جدا میشد اما من موندم ... حتی کرایه خونه رو از اجاره ای که از خونه ای که خودم دارم داریم میدیم و شوهرم جالبه میگه ما هرچی داریم برای جفتمونه!!

2731
افسرد ه نیست ؟

توی ظاهر که نه اما یک جلسه رفتیم پیش روانشناس ایشون گفتن افسردگی نهان داره

خانوادش تا به الان ریالی پشتمون نبودن اصلا امگار پسرشون رو دادن تا ما خرجش رو بدیم... نمیدونم واقعا ...

ببخشید این سوالو میپرسم ولی از لحاظ سنی و قیافه شما سرترید یا شوهرتون منظورم اینه ازش بزرگتر نیستید

ببخشید این سوالو میپرسم ولی از لحاظ سنی و قیافه شما سرترید یا شوهرتون منظورم اینه ازش بزرگتر نیستید

نه عزیزم همسرم ۳ سال از من بزرگتره و بقول خودش چیزی که باعث شد جذبم بشه زیباییم بود 

میفهمم منظورتون رو بخدا اینقدر کوتاه اومدم که حتی مامانمم بهم میگه آیا گیری داری پیشش که اینقدر کوتاه میای😭

2740

همسرمم خوش تیپ و خوبه و معمولیه منم همینطور اما من اجتماعی تر و فعال تر ولی اون کمی خجالتی بو  البته با خانم ها خیلی خوب رابطه برقرار میکنه چون ۵ تا خواهر داشته اما با آقایون و مسایل کاری کمتر وای الان روابط اجتماعیش خیلی خیلی بهتر شده

بازم شرمنده اینو پرسیدم  حالا ی مدت فرصت بهش بده ببینم چ میشه انشالله سر عقل بیاد

نه عزیزم واقعا حق داشتی که اون سوال رو بپرسی عزیزم 

یه موضوع دیگه رو هم بگم ببینید من پریشب ازش گوشیش رو خواستم جون اندروید هست راحت تر میتونستم برم توی یه سایتی اما مثل اینکه از یه چیزی ترسید و نداد با وجود اینکه دلخوری منو دید اومد از دلم دربیاره ولی باز گوشی رو نداد منم باهاش قهر کردم و اونم دیت پیش گرفت و طبق معمول قهر کرد(همیشه توی قهرام‌ن من میرم منت کشی ) 

حالا من به کاراش مشکوک سدم و ایشونم قهره و از طرفی اعتمادم خدشه دار سده و باز از طرف پیگه ۵ روز دیگه تولدشه ، بنطرتون چی کار کنم 

من میخوام کادو هم نخرم چون بد عادت شده و باید برم اشتی اونم بخاطر اشتباه اون 

میخوام جدا سم بعدش

نه عزیزم واقعا حق داشتی که اون سوال رو بپرسی عزیزم  یه موضوع دیگه رو هم بگم ببینید من پریشب از ...

بهش رو نده کلا نباید تو قهرا زن پیشقدم بشه من که اگه مقصر هم باشم نمیرم منت کشی بزار عادت کنه اون بیاد سمتت ولی حالا چون تولدشه اگه نیومد روز تولدش آشتی کن باهاش بعدم جدی باهاش حرف بزن ی حوری که واقعا باور کنه که مصمم هستی بگو اگه به رفتارت ادامه بدی و هی شغل عوض کنی جدا میشم شاید اینجوری به خودش بیاد

بهش رو نده کلا نباید تو قهرا زن پیشقدم بشه من که اگه مقصر هم باشم نمیرم منت کشی بزار عادت کنه اون بی ...

خب پس قضیه گوشیش چی میشه؟ چون قشنگ تو روم کفت اره یه چیزایی دارم که نمیخوام تو ببینی!!! این باعث نمیشه روش باز بشه؟؟ من الان بابت گوشیش باهاش قهرم اما اون برای من قیافه گرفته !!! چون چند بار بهم گفت خب میخوای جدا شو ولی چون میدونه من حوصله ندارم و افسردگی دارم بیخیال میشم ... مهریمم خیلی خیلی خیلی سنگین هست ایشونم دوست برادرم بودن و اینجوری خانواده ها معرفی شدن برای ازدواج

چی بگم آره گوشی هم هست اون یادم نبود

ببخشید عزیزم وقتتون رو گرفتم 

حالا فردا اگر حوصله و وقت داشتید ممنون میشم همینجا راهنماییم کنید اینجا و توی این سایت راحت تر مشکلم رو تونستم بازگو کنم تا پیش دوستانم .. 

من خودم چندین سال پرونده های طلاق مردم رو بالا و پایین کردم و هیچ وقت فکر نمیکردم روزی خودم اینجوری ضعیف بشم ..

ممنون 

ببخشید عزیزم وقتتون رو گرفتم  حالا فردا اگر حوصله و وقت داشتید ممنون میشم همینجا راهنماییم کنی ...

خواهش میکنم عزیزم آره انشالله فردا دوباره تاپیک بزن چون بچه ها بیشتر روزا آنلاین هستن انشالله که مشکلات حل بشه

2706