2733
2734

تو همه چیز دخالت میکنن و فقط سعی اشون تو بهم زدن رابطه خواهر برادری یا مادری هست واقعا نمیدونم این ها از چه خانواده ای بی فرهنگی هستن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

الان تکه تکه میشی 

اینجا همه عروس دوستن

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
مطمئنی ؟

اره مطمئن ام ما خودمون عروس نداریم حالا بعضی نی نی سایتی ها رو میگم طرف دوسال عقده میگه چرا خواهر شوهرام به برادرشون سلام نمیدن اخه به تو چه اون ها از یک خون هستن دلشون پیش همه چرا واقعا وقتی یکی ازدواج میکنه فقط میخواد اختلاف بندازه چه مرد چه زن خانواده هرکس محترمه

حرفتو قبول دارم .ولی بعضی مادرشوهر خواهرشوهرام هستن که خیلی بی انصافن میخوان هرجور شده نذارن زن وشوهر بهم دلبسته باشن 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
لعنت خدا بر ادم دوبه هم زن حالا میخواد مادرشوهر باشه عروس یا خواهرشوهر باشه

اره دقیقا فرقی نمیکنه مادرشوهرعروس یا خواهرشوهر باشه خداهمچین ادم های بدحنسی رو لعنت کنه 

2706