2752
2734
عنوان

همسرم از جنسیت بچمون ناراحت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 2052 بازدید | 103 پست
وای نگین اینجوری تاره ماه آینده میخوام آیودی بزارم😭

پیشنهاد نمیکنم گلم من دوسال داشتم خیلی راضی بودم جلو همه تعریفشو میکردم ولی اصلا روش مطمنی نیس با اینکه من خیلی دکتر میرفتم و جاشو چک میکردم

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

پیشنهاد نمیکنم گلم من دوسال داشتم خیلی راضی بودم جلو همه تعریفشو میکردم ولی اصلا روش مطمنی نیس با ای ...

فکر کنم به تنهایی اطمینان کننده نیست باید روش دیگری هم کنارش داشت 

فقط 1 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وضع مالیتون خوبه؟ 

معمولی هست خوب نیست

خودم عکاسم اگر سر کار برم درامدم بد نیس

همسرم شغلش ازاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با وجود آیودی مسی باردار شدم .دکتر نتونست ایودی رو در بیاره الان همزمان ایودی و جنین کنار هم هستن دعا کنید برام سالم به دنیا بیاد نی نیم🥺
ااها خب خوبه مبارکت باشه انشالله ب سالم دنیا بیاد موفقیت هاشو ببینی

ممنون از لطفتون

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونی چرا پسر بیشتر دوس دارن ؟

اولا چون مردا هم جنس خودشونو دوس دارن 

مثل ما زنا که از بچه دختر خوشمون میاد 

دوما قبول کن که زنای ایرانی 

همیشه محتاج یه مردن یا بابا یا شوهر 

تا خرجشون بده 

یا مواظبشون باشه من به شما یا بقیه توهین نمیکنم واقعیت میگم

پس چرا تو کشورای اروپایی بچه دختر پسر واسه پدر فرقی نداره ؟ چون دخترا مثل پسرا خودشون باید خرج خودشونو دربیارن 

زنای ایرانی متاسفانه 

محتاج مرد جماعتن 

یا برخی از فرهنگ های مسخره ایرانی 

مثل اینکه دختر نباید مسافرت بره 

نباید شب بیرون باشه 

اگه تا ۳۰ سالگی مجرد بمونه ترشیده است 

یا عیبی داره 

دختر نباید فلان کار کنه ......دختر نباید ماشین خودش بنزین بزنه 

و متاسفانه این فرهنگ ها انقدر ریشه پیدا کرده تو ایران 

که پدر از جنسیت بچش ناراضیه ......

لطفا مخالفین ریپلای نکنن 

چون دارم واقعیتا رو میگم 

......

چقدر بعضیا ادای روشنفکری درمیارن..خب طبیعیه آدم اون جنسی که نداره رو بخواد همه هم همینن حالا بعضی ها ساده ن و به زبون میارن

ولی نگران نباش بدنیا بیاد انقد محبتش تو دلش زیاد میشه که بیشتر از اولی اشتیاق داره اونم دختر که انقد شیرینه

چه ترسی از بی همگی، باتو _________#خدا
میدونی چرا پسر بیشتر دوس دارن ؟ اولا چون مردا هم جنس خودشونو دوس دارن  مثل ما زنا که از بچه د ...

امیدوارم تا ۲۰سال دیگه خیلی چیزا تغییر کنه گلم. واقعا الان زنها دارن پا ب‌پای مردا کار میکنن من خودم مث ی مرد تلاش میکنم برای زندگیم .

ایشالا ک فرهنگ ما ایرانیا هم عوض بشه انسان  انسان هست زن و مرد فرقی ندارن ولی خب احتمالا یک‌پسر بیارم بعد از این بخاطر دل شوهرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چقدر بعضیا ادای روشنفکری درمیارن..خب طبیعیه آدم اون جنسی که نداره رو بخواد همه هم همینن حالا بعضی ها ...

میدونم ک وقتی بیاد دوسش داره ادم ی بچه گربه هم بیاره عاشقش میشه این ک دیگه بچه ی خودشه ولی من الان دلم گرفت چون باردارم و حساس با هزار تا دارو و استراحت نگهش داشتم همش خونریزی و لکه بینی داشتم تا ۳ماه. ولی خب ب همسرمم حق میدم دوسداشت پسرم داشته باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ربطی به جنسیت نداره شوهرت امادگی مجدد پدر شدن نداشت 

بخاطر اینده شون خیلی نگرانه . وگرنه بچه دوسداره. میگه  تنها دلیلم‌ک‌میگم‌نمیخام چون از اینده میترسم نتونم تامینشون کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706