2737
2739
عنوان

خودتون رو بزارید جای من.....

3222 بازدید | 54 پست

سلام، ۳ ساله ازدواج کردم و۳۰ سالمه ، دختر تحصیلکرده ای هستم از لحاظ خانواده هم جایگاه خوبی دارم 

همسر آدم سالم و باوجدان و درستیه امااااااا..... از فردای روز عروسی متوجه شدم همسرم نه تنها بیکار هست بلکه جاه طلب هم هست.. هر شغلی رو قبول 

نمیکرد  برای کار کردن 

قلبم به درد میاد اینارو مینویسم

هرروز خونمون جنگ و جدال بود که برو سرکار اما اون میگفت کو کار !!! خدای من حسرت اینو داشتم که غروب بشه به انتظار اومدن شوهرم از سرکار چایی دم کنم و میوه اماده کنم و..😭😭😭

اما برعکسش هروقت از خواب بیدار میشدم میدیدم شوهرم کنارم خوابه مغزم شروع میکرد به ترکیدن!!! هرررر روز تو خونه جنگ و دعوا داشتم اما اون اصلا به خودش نمیومد میگفت خب تو کار معرفی کن برم....😭😭

خودش سعی میکرد توی کارای خونه کمکم کنه اما من بدتر عصبی تر میشدم .... 

توی این ۳ سال تمام هزینه های زندگی رو خودم و خانوادم دادیم 

افسرده شدم حتی از افسردگی مقطع دکتری رشتم رو هم ول کردم و خونه نشین شدم 

تمام پس اندازامو دادم و خرج شد ....

هرکس خونمون میومد فکر میکرد واقعا مرغه بی دردیم و همسرم برام سمگ تموم میزاره غافل از اینکه حتی  همون چایی رو هم که میخورن مادرم خریده ... 

خانوادش پرجمعیت بودن و همسرم توقع داشت اگر خانواده خودم رو دعوت میکنم یک سب در هفته هم خانواده اونم دعوت کنم ... اما من ناراحت میشدم میگفتم شما خانوادتون ۲۵ نفر هستن و تمام هزینه های اونارو خانواده من باید بدن چرا باید هردفعه حداقل ۲-۳ میلیون از خانوادم بگیرم که هزینه های فامیلای تورو بدم!!!!!  اما همیرم میگفت تو بین خانواده ها فرق میزاری...

بچه ها همسر من الان  دوماهه که با عموم کار میکنه ولی خب برام سرافکندگی داره چون همه فکر میکنن که من چقدر بدبخت شدم که شوهرم شغلی نداره و عموم قبول کرده که شوهرم بره مغازش وایسه درامدش الان ماهی حدود بیست میلیون هست اما من هیچ آینده ای توی این زندگی نمیبینم و میدونم که همسرم این کار رو هم بعد از یک مدت کنار میزاره و بهانه میاره....

خانواده به هییییچ وجه حامی هم نداره و فقط دوست دارم بیان بخورن و برن و هییچ وقت حتی نپرسیدن برجی ۸ میلیون رو از کجا میاری اجاره میده 

بچه هم ندارم 

میخوام جدا بشم 

شما جای من بودید واقعا چیکار میکردید ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

من جات بودم مواظب بودم بچه دار نشم، بهش یه فرصت دیگه میدادم یه شغل به صورت جدی ادامه بده والا طلاق ،چون چیزی واسه از دست دادن‌ندارم اون باید بترسه در ضمن دیگه نزار خانواده جور زندگی تو بکشن هر چند که خودت سختی بکشی 

مشکل فقط شغل نیس این آدم مسئولیت پذیر نیس و تن‌پروره . به غیرتش بر نمیخوره که زنش خرجیشو میده که هیچ هنوز طلبکارم هست. چی بگم والا من باشم‌ ادامه نمیدم. تو به شرایط خودت نگاه کن و تصمیم بگیر. راستی مغازه عموت چیه که شاگردش ماهی ۲۰ تومن میگیره؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا از اول باهاش ازدواج کردین مگه شغل داشت اونموقع اینجور که میگید اختلاف فرهنگی دارین 

بعدشم خیلی اشتباه کردین که از مادرتون پول میگرفتید بزارید بی پولی بهش فشار بیاره جیب خالی پز عالی با پول مردم مهمونی هم میخاد

2731
من جات بودم مواظب بودم بچه دار نشم، بهش یه فرصت دیگه میدادم یه شغل به صورت جدی ادامه بده والا طلاق ، ...

ممنونم عزیزم، ببخشید شما خودتون متاهل هستید؟

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

عزیزم بیکاری مرد خیلی سخته خیلی من شوهرم با اینکه کار خوبی داره ولی یه شب کامل شیفته ولی دوروز خونست دیوونه میشم درکت میکنم ولی تهدیدش کن ولی طلاق و بزار واسه گزینه آخر اگه مرد خوبی هست و فقط این یه مشکلو داره

2740

بيكاري با سركارنرفتن خيلي فرق داره اگه شوهرت بيكار بود ميگفتيم خب اوضاع بده مار نيس اما اين اقا دوس نداره كار كنه ظاهرا اينطوزيم زندگي نميچرخه كه حتما توام بچع ميخاي بچه اوردنم از ادم اينطوري كاملا اشتباهه اگه خوانوادت حنايت ميكنن جداشو

چرا از اول باهاش ازدواج کردین مگه شغل داشت اونموقع اینجور که میگید اختلاف فرهنگی دارین  بعدشم ...

تهدید میکرد مثلا میگفت ای بابا این ماه پول کم بیاریم باید ماشینم رو بفروشم😔 منم دوست نداشتم بفروشه ... البته من خودم از دوران مجردی تا الان ماشین داشتم اما نمیخواستم بخاطر پول روزمره ماشین بفروشه😭 

خواهرش یکبار که فهمید مامانم گوشت خریده برامون گفت خب بالاخره برای دختر خودشون دارن انجام میدن و من منجر شدم....

اوایلش شغل داشت دفتر مهندسی داشت یهو شراکتش رو قطع کرده بود ولی نگفته بود بهم

بيكاري با سركارنرفتن خيلي فرق داره اگه شوهرت بيكار بود ميگفتيم خب اوضاع بده مار نيس اما اين اقا دوس ...

ببین عشقم من خودم خونه دارم دادم اجاره درسته کوچیکه اما خب خونست دیگه 

خانوادمم حمایتم میکنن 

اما چون آدم خوش ذاتیه باهاش موندم بهش فرصت دادم اما تیکه پاره شدم 

مثلا از سرکار میاد میگه اااه چرا اقایون باید اینهمه کار کنن چرا

بله متاهلم 

ببینید شاید سوالم توی تاپیک خیلی سطح پایین باشه اما واقعا هیچوقت فکر نمیکردم روزی خودم این سوالا برام پیش بیاد ... میخوام بدونم به نظر شما با این چیزایی که گفتم خیلی جریان زندگیم بده؟

تهدید میکرد مثلا میگفت ای بابا این ماه پول کم بیاریم باید ماشینم رو بفروشم😔 منم دوست نداشتم بفروشه ...

شما خیلی اختلاف طبقاتی دارین کاش از اول فکرشو میکردی چ خانواده پر توقعی هم دارن خدایی که چی واسه دخترش کرده

ببینید شاید سوالم توی تاپیک خیلی سطح پایین باشه اما واقعا هیچوقت فکر نمیکردم روزی خودم این سوالا برا ...

نه خیلی بد نیست شاید تا یه جایی شو شما و خانواده مقصر هستید باعث شدید ایشون عادت کنه به بیکاری، وقتی میگی  ذات ش خوبه، حتما اگه بهش تلنگر بزنی به خودش میاد ،جدایی براش گرون تموم میشه 

2706