2733
2739

اگر امکان داره روتین پوستی تونو بگین و  چه مارکی از محصولات استفاده میکنین که دیگه صورتتون جوش نمیزنه .

تابستون هم که دیگه بیچارم 🥲 هوا گرم بشه جوش های صورتم دوباره زیاد میشه 🤧

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فوم صورت، تونر، سرم صورت، آبرسان

این روتینمه، هفته‌ای دوبارم ماسک ورقه‌ای میذارم.

برند ها رو بگم هم شاید به دردت نخوره، برو داروخونه بخش مشاوره‌ی پوست و بگو بهت محصول معرفی کنه یا برو لوازم ارایشی بهداشتی معتبر

2728

هیچ محصولی به تغییر لایف استایل زندگیت نمیرسه 

فست فود و نوشابه و قند ها رو حذف کن و.... 

ولی من تو ایرانی از برند  اردن سبوما راضیم به خصوص صد جوشش شبیه اورجینز انگلیسیه! 

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
فوم صورت، تونر، سرم صورت، آبرسان این روتینمه، هفته‌ای دوبارم ماسک ورقه‌ای میذارم. برند ها رو بگم ه ...

ممنون عزیزم . 

در ماه چقدر هزینه میکنی ؟ خیلی زیاد میشه ؟

فوم صورت، تونر، سرم صورت، آبرسان این روتینمه، هفته‌ای دوبارم ماسک ورقه‌ای میذارم. برند ها رو بگم ه ...

هیچ وقت رو حرف مشاور داروخونه حساب نکن اونا هرچی دارن رو تلاش میکنن بفروشن اگه نداشته باشن جاش یه چیز دیگه میخوان قالبت کنن 🤣😄😅

🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
هیچ محصولی به تغییر لایف استایل زندگیت نمیرسه  فست فود و نوشابه و قند ها رو حذف کن و....  ...

رعایت میکنم ، اتفاقا لاغر هم شدم 😅 ولی این جوش صورت بازم هست . 

ضد جوش اردن سبوما ؟ ممنون 

2738
رعایت میکنم ، اتفاقا لاغر هم شدم 😅 ولی این جوش صورت بازم هست .  ضد جوش اردن سبوما ؟ ممنون&nbs ...

البته بگما قبلش یه ازمایش هرمونیم بده با سونو کل شکم 

شاید کبدت یا تخمدانات یا تیروئید و اینا مشکل داره

ممنون عزیزم .  در ماه چقدر هزینه میکنی ؟ خیلی زیاد میشه ؟

عزیزم ماهی حدود چهارتا ماسک می‌خرم(ماسک ورقه‌ای رو میشه دوبار استفاده کرد، فقط بازش کردی باید بذاری یخچال) که میشه حدود چهل، چهل و پنج تومن.

فوم صورت بستگی داره روزی چندبار صورتتو بشوری...

(هر دو، سه ماه باید بخری)

سرم و تونر هم که یه سال هم می‌مونه

ابرسان هم شاید پنج شیش ماه طول بکشه تموم شدنش...

پس عملا نیاز نیس ماهیانه خرج زیادی کنی

البته بگما قبلش یه ازمایش هرمونیم بده با سونو کل شکم  شاید کبدت یا تخمدانات یا تیروئید و اینا ...

عه ؟ خوب شد پس گفتی . یه آزمایش هورمون و سونو شکم . درسته ؟

رعایت میکنم ، اتفاقا لاغر هم شدم 😅 ولی این جوش صورت بازم هست .  ضد جوش اردن سبوما ؟ ممنون&nbs ...

عزیزم همه اینا بیشترش ژنتیکیه.ماهایی که پوست مستعد جوش داریم هر کار کنیم همیشه جوش داریم فقط باید کاری کنیم بیشتر نشه.من شبا اداپالن میزنم برای جاشم ژل نیاسینامید اردن.برای من بیشتر جاهاشم لک میشه.کرمای خوبم میزنم ولی چند ماه قشنگ میمونه رو صورتم دارم میسازم باهاش فقط

هیچ وقت رو حرف مشاور داروخونه حساب نکن اونا هرچی دارن رو تلاش میکنن بفروشن اگه نداشته باشن جاش یه چی ...

تا حدودی درسته

ولی جای معتبر بری گاهی محصولات خوبی معرفی می‌کنن

یه ضد آفتاب رو با توضیح مشاور داروخونه گرفتم و واقعا عالی بود

منم از این میترسیدم که ازشون نپرسیدم . 

ببین از تکنسین مشاوره نگیر ولی دکترای داروساز خیلی حالیشونه.من از دکتر دارو ساز ضدافتاب ویتالایز گرفتم خیلی راضی بودم.جوشامو کمتر کرد.ولی دکتر ژیلا که داشتم جوشای زیر پوستی میزدم

2706