2733
2734
عنوان

بچه ها اینجا کسی پوست صورتش مختلط هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 33 پست
عزیزم همه اینا بیشترش ژنتیکیه.ماهایی که پوست مستعد جوش داریم هر کار کنیم همیشه جوش داریم فقط باید کا ...

اداپالن کلا اینجوریه لعنتی جاشو میمونه تونستی تروتینویین بخر بزن ولی همزمان نزن جاشو ببره 

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
عزیزم ماهی حدود چهارتا ماسک می‌خرم(ماسک ورقه‌ای رو میشه دوبار استفاده کرد، فقط بازش کردی باید بذاری ...

دمت گرم . پس خیلی هم هزینه اش نمیشه 😁

پوست شما مختلط هست ؟ اگر میشه بگین از چه مارکایی استفاده میکنید . 

از داروخانه و پزشک هم بعدا میپرسم فقط میخوام بدونم بقیه از چی استفاده میکنن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم همه اینا بیشترش ژنتیکیه.ماهایی که پوست مستعد جوش داریم هر کار کنیم همیشه جوش داریم فقط باید کا ...

دقیقا پوست صورت منم مثل شماست ، جای لک میمونه . 

تابستون افتضاح میشه میخوام حداقل جلوی اونو بگیرم حالا یه کم جوش و التهاب رو تحمل میکنم 🥲

اداپالن کلا اینجوریه لعنتی جاشو میمونه تونستی تروتینویین بخر بزن ولی همزمان نزن جاشو ببره 

ترتینوئین که میزدم خیلی پوستم حساس شده بود از شدن حساسیت جوشاش بیشتر میشد.دکتره داروساز گفت ترتینوئین قوی تر از اداپالنه.اداپالن بزن تا حساس نشه صورتت.

کلا خواهر پوست من ناز و نوز زیاد داره

2731
دمت گرم . پس خیلی هم هزینه اش نمیشه 😁 پوست شما مختلط هست ؟ اگر میشه بگین از چه مارکایی استفاده میک ...

اره مختلطه

من فقط بهت میگم چیا می‌زنم، اما شاید به پوست شما نشینه، کلا به کسی محصول پوستی پیشنهاد نمیدم.هر کی باید محصول مناسب صورتشو پیدا کنه.

فوم صورت:geno(مخصوص مختلط و چرب)

تونر:سینره

ابرسان:ژوت(jute)

سرم:بیوآکوا

دقیقا پوست صورت منم مثل شماست ، جای لک میمونه .  تابستون افتضاح میشه میخوام حداقل جلوی اونو بگ ...

من میرم بیرون با اینکه کلی ضد افتاب میزنم و کلاه میذارمو و ماسکو اینا لکام زیر افتاب پررنگ تر میشه.

اولا صورتمو میدیدم تو اینه گریم میگرفت  چون ما سابقه لکای پوستی داریم تو خانواده کلا.الان دیگ بیخیالی طی کردم میگم من که روتینمو دارم روتینمم دکتر داده دیگ همینی که هست همین استرس زیادم داشته باشی بدترش میکنه

اره مختلطه من فقط بهت میگم چیا می‌زنم، اما شاید به پوست شما نشینه، کلا به کسی محصول پوستی پیشنهاد ن ...

خیلی ممنون . من اهل ارایش نیستم . کرم ضد آفتاب میزنم ولی به پوستم نمیخوره انگار . شما از ضد آفتاب استفاده میکنید ؟ 

من میرم بیرون با اینکه کلی ضد افتاب میزنم و کلاه میذارمو و ماسکو اینا لکام زیر افتاب پررنگ تر میشه. ...

اره استرس و فشار عصبی هم بهم زیاد میاد. یه جورایی استرسی هستم بدتر میشه صورتم . 

دکتر شما چه روتینی پیشنهاد داده ؟ 

اره استرس و فشار عصبی هم بهم زیاد میاد. یه جورایی استرسی هستم بدتر میشه صورتم .  دکتر شما چه ر ...

صبحا صورتمو با ژل شست شوی درخت چای برند کاسمیکولوژی میشورم.این پوستو حساس و ملتهب نمیکنه قبلا دئودراگ میزدم انقد پوستم میسوختو جوش میزد تا بعد مدتها فهمیدم فیس واشت باید ملایم باشه و ملتهب تر نکنه پوستتو.

بعد کرم مرطوب کننده سینره مخصوص پوست چربو میزنم.خدایی خیلی خوبه چون چربی اضافی نمیده.بعد ضد افتاب ویتالایر

شبم مجدد میشورم.ابرسان هیالورونیک اسید ادرا میزنم روش اداپالن یا نیاسینامید میزنم.

کلا اگه محصولی خریدی پوستتو خیلی خشک یا چرب کرد حذفش کن

ترتینوئین که میزدم خیلی پوستم حساس شده بود از شدن حساسیت جوشاش بیشتر میشد.دکتره داروساز گفت ترتینوئی ...

برا منم خیلی پوست ریزی اینا داشت ولی تنها پمادی که بهم ج داد و پوستمو خوب کرد بود و الانم پیدا نمیکنم دیگه ازش 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
برا منم خیلی پوست ریزی اینا داشت ولی تنها پمادی که بهم ج داد و پوستمو خوب کرد بود و الانم پیدا نمیکن ...

من دارم نزدیکم بودی بهت میدادمش.فقط این لکاتو برد چیزای دیگم میزدی

من دارم نزدیکم بودی بهت میدادمش.فقط این لکاتو برد چیزای دیگم میزدی

من سرم نیاسنامید و پلینگ اردینری و یه سری سرمای سالیسیلیک اسید دار هم داشتم منتها عملکرد این کرم خیلی خوب بود واقعا من ازش راصی بودم نمیدونم چرا دیگه نیست تو داروخانه ها 

1
5
10
15
20
25
30
35
40