2733
2734

هیچ کار 

ولی ناراحت میشم و بعد یه مدت کنار میام با این مسئله . فقط دلیلش ازش میپرسم .

دقیقا مثل خودم که به پسری جواب منفی میدم خب طبیعتا اونم ناراحت میشه

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۱ سال پیش هم اگه ازم این سوال رو میپرسیدی میگفتم میمردم و فلان چون تجربه کردم میگم هیچی یک مدت ناراحت میشم تو خودم میرم اما خودمو جمع میکنم چون دیدم تو مشکلات فقط خودمو دارم تنها چیزی که باید براش جنگید مستقل بودنته همین

حال خودت و با چیزایی ک دوس داری خوب کن چی بهت حال خوب میده اون کارو کن فعلا

تو این حال و هوا هیچی به آدم خوشت نمیاد که بخوای باهاش حالتو خوب کنی

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
2738

برای من دقیقا همین موضوع پیش اومد تا شب قبلش همه چیز خوب بود یکهو بهم خورد ، من خیلللی حالم بد شد چون تنها موردی بود که واقعا به دلم نشسته بود باهاش خیلی تفاهم داشتم و در کل مورد خوبی بود ، بعد از اون اتفاق احساس میکردم له شدم شخصیتم ، غرورم و آبروم جلو خانوادم 

تا ۴۰ روز حالت افسردگی شدید داشتم و یک سال طول کشید تا کم کم خوب شدم 

خیلی سخته واقعا من که به خدا واگذار کردم اون بنده خدارو 

از دیار شهر باران 
زندگی ت رو نابود نکن الکی، ازش تو ذهنت بت درست کردی

👍🏻😢الان دارم ضربه میخورم برا کنکور نمیتونم بخونم کلا ذهنم درگیرشه مخصوصا حالا که تونستم حسم رو بهش بگم و یه هفتس به هم پیام میدیم و اینکه خودم رو معرفی نکردم و ۲۸ سالشه

♥️🌿
2706