2733
2739
۱ سال پیش هم اگه ازم این سوال رو میپرسیدی میگفتم میمردم و فلان چون تجربه کردم میگم هیچی یک مدت ناراح ...

مستقلم

ولی با این درد چطور میشه کنار اومد

و وقتی تو زندگیت هی تکرار بشه

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عجیبه از خودش بپرس خب

خوب دلیلشو گفت

ولی کسی که تا دیروز میگفت همه چیو درست میکنیم

من بدون تو میمیرم

یهو اینهمه تغییر کنه

زجر آوره

برای من دقیقا همین موضوع پیش اومد تا شب قبلش همه چیز خوب بود یکهو بهم خورد ، من خیلللی حالم بد شد چو ...

بعدش آدم بهتری اومد تو زندگیتون؟

2731
خوب دلیلشو گفت ولی کسی که تا دیروز میگفت همه چیو درست میکنیم من بدون تو میمیرم یهو اینهمه تغییر ک ...

دلیلش منطقی بود؟؟؟

اعتقادی ندارم ولی شاید طلسم یا همزاد داری

خودمم مجردم بالای سی میدونم چقدر سخته

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
بعدش دوباره با کس دیگه ای تکرار بشه چی!

به این چیزا نباید فکر کرد، فعلاً فقط به زندگی روزمره ت فکر کن نه به گذشته فکر کن و نه به آینده. اینکه الان یمدت غصه بخوری اشکالی نداره بالاخره قلبت زخم خورده ولی کم‌کم باید این وضعیت رو رد کنی و محکم تر از قبل به زندگی برگردی، ولی نذار این تجربه ت باعث نگاه منفی‌ت به آقایون و ازدواج بشه و بقیه فرصت آشنایی بده

دلیلش منطقی بود؟؟؟ اعتقادی ندارم ولی شاید طلسم یا همزاد داری خودمم مجردم بالای سی میدونم چقدر سخته

اره منطقی بود

چون خانوادم راضی نبودن

ولی همش التماس میکرد هر چقدر اذیتش میکردم میگفت من تو رو میخوام

یهو چشیمون شدن و سرد شدنش واقعا کمرمو شکست😔

حالا اعتقاد داشته باشم یا نه فرقی نمیکنه،چون اگه چیزیم باشه نمیشه باطلش کرد

به این چیزا نباید فکر کرد، فعلاً فقط به زندگی روزمره ت فکر کن نه به گذشته فکر کن و نه به آینده. اینک ...

متاسفانه بعد تکرار تجربه نسبت به جردا کاملا سرد شدم

احساس میکنم همشون قلبشون از سنگه و هیچکدومشون موندگار نیست و زود قرار ترکت کنن

2738
اره منطقی بود چون خانوادم راضی نبودن ولی همش التماس میکرد هر چقدر اذیتش میکردم میگفت من تو رو میخو ...

ببخشید میتونی بگی دلیلش چی بود؟

شاید فکراش کرده و عاقلانه تصمیم گرفته پارو احساسش گداشته

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
بعدش آدم بهتری اومد تو زندگیتون؟

هنوز مجردم عزیزم  ۲۷ سالمه ، به سختی دیگه اعتماد میکنم 

متاسفانه از بعد اون مورد سخت گیرتر شدم و این خیلی داره اذیتم می‌کنه ، هنوزم حکمت اومدن همچین آدمی به زندگیم رو نفهمیدم ، همیشه میگم چرا وقتی قراره نشه خدایا پس میذاری بیان وارد زندگی آدم بشن ؟! چون من اهل رابطه خارج چهار چوب هم نیستم ، اون مورد هم معرف بهمون معرفی کرد 

خلاصه عزیزم میفهمم چی میگی و چقدر داری عذاب می‌کشی کاملا درکت میکنم 

از دیار شهر باران 
👍🏻😢الان دارم ضربه میخورم برا کنکور نمیتونم بخونم کلا ذهنم درگیرشه مخصوصا حالا که تونستم حسم رو به ...

🤦🏼‍♀️ چی میشه گفت بهت، حداقل میذاشتی کنکورت رو می‌دادی بعد می‌رفتی دنبال عشق و عاشقی ت😁 

هنوز مجردم عزیزم  ۲۷ سالمه ، به سختی دیگه اعتماد میکنم  متاسفانه از بعد اون مورد سخت گیرت ...

من خیلی افسرده شدم

همش آنلاین بودنشو صبح تا شب چک میکنم و خیلی اذیت میشم

بیقرارم هیچی خوشحالم نمیکنه😔

🤦🏼‍♀️ چی میشه گفت بهت، حداقل میذاشتی کنکورت رو می‌دادی بعد می‌رفتی دنبال عشق و عاشقی ت😁 

🤣💔🙌🏻بگو خاکک تو سرتتت الاغغغغ😂😂

👍🏻دیگه داشتم خل میشدم گفتم حداقل یه پیامی بهش بدم آروم شم

♥️🌿
من خیلی افسرده شدم همش آنلاین بودنشو صبح تا شب چک میکنم و خیلی اذیت میشم بیقرارم هیچی خوشحالم نمیک ...

عزیزم میفهمم چی میگی منم دقیقا همین وضعیت و داشتم تا صبح کارم گریه بود و صبح با چشمای پف کرده و قیافه داغون میرفتم سر کار 

جلو خانوادم نمیتونستم خیلی بروز بدم پدرم می‌گفت حالا انگار چی شده و پسر قحطی نیست 

مرتب اکانت اینستاگرام و واتساپشو چک میکردم عین دیوونه ها واقعا عین دیوونه ها ! 

کم کم به خودم اومدم شمارشو کلا پاک کردم چتاشو پاک کردم و این خیلی بهم کمک کرد 

از دیار شهر باران