2737
2739
من خیلی افسرده شدم همش آنلاین بودنشو صبح تا شب چک میکنم و خیلی اذیت میشم بیقرارم هیچی خوشحالم نمیک ...

منم بخاطر مهریه بهم خورد 

مثل تو تا چن ماه شب و روز آنلاین بودنش چک میکرد

بعدش که زن گرفت تا چن روز گریه کردم

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم میفهمم چی میگی منم دقیقا همین وضعیت و داشتم تا صبح کارم گریه بود و صبح با چشمای پف کرده و قیاف ...

من همون اول چتاشو پاک کردم

چون اونقدر خمیشه با محبت و ابراز هلاقه بود پیاماش که اگه میموندن روانی میشدم با خوندنشون

برای شما مال چند ساله پیشه؟

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
من همون اول چتاشو پاک کردم چون اونقدر خمیشه با محبت و ابراز هلاقه بود پیاماش که اگه میموندن روانی م ...

تقریبا ۲ سال پیش عزیزم و نزدیک به ده ماه پیش هم ازدواج کرد اینو خیلی اتفاقی فهمیدم که اونجاهم تا یکی دو هفته عجیب بهم ریختم ، اما چه میشه کرد ، منم هم ظاهرم خوب بود هم شاغل بودم هم خانواده خوبی به فضل خدا دارم اما با نهایت بی انصافی و بی دلیل از روم رد شد ، خدا خودش هست میبینه همه چیزو 

از دیار شهر باران 
2731
تقریبا ۲ سال پیش عزیزم و نزدیک به ده ماه پیش هم ازدواج کرد اینو خیلی اتفاقی فهمیدم که اونجاهم تا یکی ...

منم هم شاغلم

هم خانواده خوبی دارم

هم چهرم به نظر بقیه قشنگه

ولی نمیدونم چرا شانس ندارم

تا حالا هر کی اومده خواستگاری بیخود بوده و خیلی اذیت شدم

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔
🤣💔🙌🏻بگو خاکک تو سرتتت الاغغغغ😂😂 👍🏻دیگه داشتم خل میشدم گفتم حداقل یه پیامی بهش بدم آروم شم

😂😂🤦🏼‍♀️ نه بابا این حرفا چیه، امیدوارم خوشبخت بشی و به عشقت برسی البته اگه واقعاً آدم خوبی بود

مشکل خانوادش خیلی جدی بود خانواده خیلی بدنامی داشت میدونی دیگه دست من نیست که درستش کنم چون خودش ...

نظر من عاشقته 

ولی بخاطر خانوادش و دید بد تو بهش ناامید شده

بلاکت کرده که فراموشت کنه 

تقصیر تو نیست که اون رفته اون بخاطر خودش رفته 

چون امیدی به رابطه بینتون نداشته 

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
2740
مشکل خانوادش خیلی جدی بود خانواده خیلی بدنامی داشت میدونی دیگه دست من نیست که درستش کنم چون خودش ...

با این وضعیت خانواده پس همون بهتر که نشد داشتی اشتباه بزرگی مرتکب می‌شدی برو خدا رو شکر کن

خودمو بر میدارمو میرم مگه من مسخره این مدل ادمام ک بلاتکلیف دو عالمن

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
2706