2733
2734

من خیییلی ناراحت میشم اما به روی خودم نمیارم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی
نظر من عاشقته  ولی بخاطر خانوادش و دید بد تو بهش ناامید شده بلاکت کرده که فراموشت کنه  ...

تو اون مدت که بود خیلی خیلی دوسم داشت یادمه

تو همون اولین روزایی که واسه آشنایی باهم بیرون میرفتیم

یبار  تو کافه خیلی ناامیدش کردم

چشاش پر اشک شده بود 

منم هی فننجون چایمو میزدم به دستش

ولی اون غرق غم شده بود

یاد اون روزا میفتم خیلی دلم میگیره😔

کاش از سوی خدا صبر اضافی برسد...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خودمو بر میدارمو میرم مگه من مسخره این مدل ادمام ک بلاتکلیف دو عالمن

وقتی همه آدمایی که میان تو زندگیت اینطوری باشن چیکار میکنین!؟

با این وضعیت خانواده پس همون بهتر که نشد داشتی اشتباه بزرگی مرتکب می‌شدی برو خدا رو شکر کن

درسته

ولی پشیمون شدن یهویش فقط اذیتم میکنه

میگم من حتما خیلی کم و بی ارزشم

وقتی همه آدمایی که میان تو زندگیت اینطوری باشن چیکار میکنین!؟

همه ادمایی ک اومدپ تو زندگیم این مدلی بودن ولی با همسرم ک اشنا شدم اینجوری نبود بشدت رک و مستقل... تکلیفش مشخصه ازش خوشم اومد و بله گفتم وگرنه قبل ایشون چند نفر بلاتکلیف ب پستم خورده بود حال بهم زن ترین بودن... حالا ک متاهلم انقد پیشمونم ک چرا واس ادمیای بی لیاقتی مثه اونا از خودم مایه گذاشتم

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن
همه ادمایی ک اومدپ تو زندگیم این مدلی بودن ولی با همسرم ک اشنا شدم اینجوری نبود بشدت رک و مستقل... ت ...

خدا رو شکر که آخرش یکی خوب اومد تو زندگیتون

من دیگه نسبت به همه مسرا بدبین شدم

میگم شایدم من خیلی بی ارزشم که ارزش موندن ندارم میرن

همه ادمایی ک اومدپ تو زندگیم این مدلی بودن ولی با همسرم ک اشنا شدم اینجوری نبود بشدت رک و مستقل... ت ...

آخرش چه نذری کردی شوهرت اند تو زندگیت؟

خدای مهربونم از اینکه این همه دوسم داری ازت ممنونم😘
2706